Dietetyka i zdrowe odżywianie

Najlepsze na rynku środki do spalania tłuszczu

Najlepsze na rynku środki do spalania tłuszczu

Ranking najlepszych na rynku preparatów do spalania tłuszczu

Tym co wyróżnia nasz ranking spośród wielu innych jemu podobnych, dostępnych w Internecie, jest skupienie się w nim wyłącznie na preparatach sprawdzonych, tzn. najskuteczniejszych, najbezpieczniejszych i najbardziej aktualnych, a więc najnowocześniejszych, będących efektem badań nad najpopularniejszymi obecnie substancjami wspomagającymi odchudzanie się.

Należy przy tym zauważyć, że wśród niech nie znajdziemy środka idealnego, gdyż taki zwyczajnie nie istnieje. Zanim jednak przejdziemy do ich szczegółowego opisu, kilka słów o tym, czym w ogóle są tzw. spalacze tłuszczu.

Jak sama nazwa wskazuje ich głównym zadaniem jest spalanie tłuszczu w organizmie, wsparcie w procesie jego odchudzenia. Jednak nie jest to ich zadaniem, a raczej właściwością jedyną, co także jest czynnikiem często decydującym o wyborze jednego z nich.

Do dodatkowych właściwości, jakie posiadać mogę te preparaty należą:

 • hamowanie łaknienia
 • podnoszenie poziomu energii
 • przyspieszanie metabolizmu

Warto również zwrócić uwagę, a właściwie uczulić na punkcie reklam TV czy szeroko pojętego marketingu spalaczy tłuszczów. Otóż większość promowanych preparatów w mediach masowych wcale skuteczna nie jest, ich działanie oparte jest na tzw. efekcie placebo, dającym nam jedynie wrażenie skuteczności, która jest utopią, zwłaszcza po weryfikacji komunikatu reklamowego przy użyciu wagi.

Dzieje się tak, gdyż preparaty te posiadają wadliwe składy, bądź też składniki owszem skuteczne, ale za to w tak śladowych ilościach, że niemożliwym staje się, aby okazały się pomocne w walce ze zbędnymi kilogramami.

Inaczej jest z poniższym rankingiem – możecie mieć pewność, że znalazły się w nim tylko najlepsze propozycje.

Kategorie najbardziej skutecznych preparatów do spalania tłuszczu

Spalacze cieszące się najlepszą skutecznością na rynku sprzedaży, są to spalacze tzw. termogeniczne, które zostały stworzone w oparciu o bardzo silne w działaniu oraz skuteczne substancje aktywne o sprawdzonym w wielokrotnych badaniach działaniu. Zostały stworzone z myślą o osobach nie cierpiących na problemy zdrowotne.

Najefektywniejsze środki spalające tłuszcz dla konsumentów nie cieszących się dobrym zdrowiem posiadających np. zaburzenia neurologiczne, choroby układu krążenia, czy też zataczającą coraz szersze kręgi cukrzycę oraz wiele innych chorób to specjalne suplementy modyfikujące estetykę sylwetki na rozmaite sposoby, poprzez niwelowanie wody znajdującej się pod skórą oraz hamowanie powstałego łaknienia. Środki te mają wspaniałe właściwości mające na celu przeciwdziałanie w nagromadzaniu się nadmiaru tkanki tłuszczowej. Są to również bardzo skuteczne środki wspomagające szybką przemianę materii, ponieważ posiadają zdecydowane nastawienie do redukcji nagromadzonego tłuszczu, czyli zestawienie najbardziej skutecznych suplementów diety dobranych tak, aby zmaksymalizować rezultaty redukcji tkanki tłuszczowej.

Pewnie zadają sobie państwo pytanie co należy wiedzieć o spalaczach tłuszczu. Najczęściej zadawane pytania dotyczące tego typu środków to pytania o te specyfiki, których należy się zdecydowanie wystrzegać.

Spis treści

 

Kategoria 1

Cieszące się największą skutecznością na rynku sprzedaży

7


Oxymax jest jednym z najskuteczniejszych preparatów na rynku. Niezwykle skuteczne spalanie tłuszczu nie jest jednak jego jedyną zaletą. Bowiem stosując go, poza ubytkiem zbędnych kilogramów, liczyć można również na redukcję zmęczenia fizycznego i psychicznego, a także wzrost poziomu dopaminy (tzw. hormonu szczęścia, odpowiedzialnego za nasze dobre samopoczucie) i energii.

Phenadrol jest jednym z najskuteczniejszych suplementów diety na rynku, przyczyniającym się do redukcji tkanki tłuszczowej. Posiada niespotykane nigdy wcześniej właściwości powstrzymujące łaknienie, a także zwiększające poziom energii. Jako jeden z niewielu spalaczy na rynku wykazuje także potencjał oczyszczający organizm z toksyn i szkodliwych metabolitów.


Jet Fuel Superburn został oparty o nowoczesną technologię Micron RD, która dostarcza składniki aktywne szybciej niż jakikolwiek inny spalacz. Zawarte w nim substancje czynne mają mniej niż 20 mikronów, co powoduje, że produkt ten nie tylko szybko zaczyna działać, ale też dostaje się do ukrytych głęboko warstw tłuszczu i pozwala uwalniać z niego energię. Oddziałuje on równie na te rejony ciała, z którymi inne spalacze sobie nie radzą.


Lipodrene jest produktem opartym na najskuteczniejszych składnikach, które pomagają przyspieszyć spalanie tkanki tłuszczowej, ograniczyć apetyt, dodać energii oraz znacząco przyspieszyć metabolizm.

 

Lipodrene Hardcore
KUP ONLINE
lipodrene-hardcore-235x355

Lipodrene Hardcore to wysoce zaawansowana kompozycja skutecznie działających składników przyspieszających redukcję tkanki tłuszczowej. Produkt został opracowany tak, aby maksymalnie wspomóc utratę zbędnych kilogramów.

5
Tight to światowej klasy spalacz tkanki tłuszczowej. Zawarte w nim związki, w maksymalnie efektywny sposób wspierają proces redukcji wagi ciała, lecz przy jednoczesnym zachowaniu masy mięśniowej oraz siły.

cannibal-inferno-235x355
Cannibal Inferono niezwykle skutecznie redukuje tłuszcz, a także pomaga odzyskać energię, zwiększyć metabolizm spoczynkowy oraz spalić więcej kalorii, dzięki czemu możliwym staje się odzyskanie optymalnej wagi ciała. Produkt ten został stworzony po to, aby niszczył komórki tłuszczowe, ekstremalnie wspomagając proces odchudzania. Swoje wyjątkowe działanie zawdzięcza on zawartości silnych, acz w pełni bezpiecznych, składników spalających tłuszcz, ale również i takich, które działają energetycznie.

7
Synedrex
KUP ONLINE

Bezapelacyjnie jeden z najbardziej pobudzających środków spalających tłuszcz, którego cechą charakterystyczną jest stan skupienia preparatu. Kapsułka sprawia, że preparat z czasem uwalnia składniki aktywne, pozwalające na zwiększanie poziomu energii do 12 godzin, jednocześnie równie długo niweluje ochotę na podjadanie. Należy strzec się przed jego słabszymi wersjami, które nie posiadają takich składników, jak: meridextrine i pou-liodo-thyronine.

Kategoria 2

Najefektywniejsze dla osób nie cieszących się dobrym zdrowiem


DCP 2.0 to rewolucyjny spalacz tłuszczu, niezawierający żadnych stymulantów czy substancji podnoszących ciśnienie tętnicze. Oparty jest wyłącznie o klinicznie przebadane składniki o wielopłaszczyznowym działaniu, wykazującym pozytywny wpływ na redukcję tkanki tłuszczowej.


Cannibal Claw to suplement diety ukierunkowany na kompleksowe wspieranie procesu spalania tkanki tłuszczowej. Przyspiesza pracę tarczycy, przez co przyspiesza także metabolizm organizmu, co z kolei przyczynia się do spalania większej ilości tkanki tłuszczowej.

yohimbine-90-kaps-235x355SAN
Yohimbine firmy San to produkt pochodzenia naturalnego, wykazujący fenomenalne właściwości degradujące oporną tkankę tłuszczową. Ponadto znany jest również ze swojego działania pobudzającego oraz podnoszący libido oraz sprawność seksualną.


Yohimbine to suplement diety stworzony z myślą o ludziach, którzy w krótkim czasie chcą poprawić wygląd swojej sylwetki poprzez redukcję nadmiernej tkanki tłuszczowej. Produkt ten zawiera najbardziej efektywną substancję spalającą uporczywy tłuszcz, a przy tym zwiększa libido.

5


Lean FX to formuła trzeciej generacji, która redukuje poziom kortyzolu, wspomaga pracę tarczycy i odchudza. Została ona przygotowana za pomocą nanotechnologii, stając się naukową mieszanką o szybkim działaniu, przełamującym genetyczne bariery uniemożliwiające utratę zbędnej tkanki tłuszczowej. Przyspiesza ona metabolizm organizmu, zwiększa ilość beztłuszczowej masy ciała, jak również sprawia, że uzyskujemy absolutnie wyjątkową jasność i klarowność myśli.

lean-xtreme-90caps-235x355
Lean Xtreme to kompleksowy preparat, którego główne działanie polega na odczuwalnym przyspieszeniu tempa spalania energii zapasowej w postaci tkanki tłuszczowej. Skutkuje to wzrostem poziomu energii, zmniejszeniem katabolizmu poprzez redukcje poziomu kortyzolu, oraz niweluje poczucie głodu.

7


Brawn Venom Complex to produkt stanowiący niezwykle udaną kontynuację szybko rozwijającej się, bo cieszącej się ogromną popularnością, linii Venom, tym razem dedykowany osobom pragnącym uzyskać szczupłą i atrakcyjną sylwetkę w możliwie krótkim czasie. Stosowany w ciągu dnia, jak i przed treningiem, długotrwale uruchamia termogenezę i nasila lipozę, dzięki czemu pozwala na ciągłe spalanie zbędnej tkanki tłuszczowej. Dodatkowo zabezpiecza wiele układów, w tym sercowo-naczyniowy i oddechowy, które w trakcie intensywnej redukcji wymagają szczególnej ochrony.

Kategoria 3

Dodatki do spalaczy bazowych

killer-labz-terminator-test-235x355
Terminator-Test  jest środkiem wielokierunkowo wspierającym funkcjonowanie organizmu mężczyzny, który zwiększając stężenie wolnego testosteronu oraz obniżając aktywność kortyzolu, kreuje optymalne środowisko dla poprawy wyników sportowych.

 

 

2


Alphamax jest kolejnym krokiem naprzód w dziedzinie męskiej optymalizacji hormonalnej. Nie jest to jeden z tych słabych boosterów testosteronu pełnych małych dawek składników, a do tego niepopartych żadnymi badaniami. Zawiera on tylko sprawdzone składniki w skutecznych dawkach, dlatego uchodzi też na najbardziej kompletny preparat tego typu.

3


AD-3 jest najlepszy produktem typu Post Cycle Therpay, jaki kiedykolwiek powstał. Składa się on m.in. z genialnego Armistane, który drastycznie obniża poziom estrogenu, jednocześnie szybko podnosząc poziom naturalnego testosteronu. Dodatkowo wykazuje on właściwości ochraniające wątrobę.

4


Arbuterol pomaga przede wszystkim pozbyć się nadmiernej ilości wody z organizmu, znajdującej się tuż pod skórą, dzięki czemu pomaga uwypuklić rzeźbę ciała. Co bardzo ważne, nie osłabia przy tym organizmu. A możliwe jest to dzięki starannie dobranym składnikom, które wzajemnie uzupełniają swoje działanie.

 

Pozostałe dodatki, do spalaczy nie zawierających Johimbiny
ta2-max-235x355

TA2 MAX  to jeden z najlepszych preparatów redukujących tkankę tłuszczową. Dobór najważniejszych składników takich jak ekstrakt z rauvolfia serpentina, w której kluczową role pełni alfa johimbina wspierana alkaloidami piper nigrum niweluje tłuszcz w bardzo efektywny sposób.

Wiele osób zamieszczało pochlebne opinie o spalaczu firmy Analyzed Supplements Target A2 opartym na tym samym składniku aktywnym, natomiast w TA2 Max mamy synergistyczne działanie z piperyną, co owocuje dużo lepszymi efektami w walce z niechcianym tłuszczem! Dodatkowo TA2 Max jest w dużo niższej cenie, dzięki czemu walka z tkanką tłuszczową nie zrujnuje Twojego budżetu.

 Pozostałe dodatki, do spalaczy nie zawierających Johimbiny
2. Stimerex Hardcore
KUP ONLINE

stimerex-hardcore-235x355

Stimerex Hardcore to bezkonkurencyjny suplement z kategorii reduktorów tłuszczu. Jest to nie tylko jeden z najmocniejszych produkowanych obecnie spalaczy tłuszczu, lecz także suplement nie ustępujący działaniem nieprodukowanych już kultowych spalaczy.

Kategoria 4

Zestawy


Jest to niezwykle innowacyjne zestawienie dla klientów, którzy poszukują najbardziej skutecznej metody odchudzania, metody w zakresie zmiany swojej sylwetki na lepsze.

Należy jednak odnotować, że PREPARATU AD-3 NIE MOGĄ ZAŻYWAĆ KOBIETY – jego idealnym dla nich substytutem jest Amix Diuretic Complex.


Kolejny z bardzo skutecznych zestawów odchudzających. Połączenie tych preparatów jest gwarancją redukcji zbędnej tkanki tłuszczowej. Nie zawierają one substancji stymulujących i można zażywać ich bez obaw o poziom ciśnienia tętniczego we krwi. Ogromną zaletą tego zestawu jest również jego wielopłaszczyznowe działanie, którym się wyróżnia.

 

Kategoria 5

Pytania i odpowiedzi

 

Jak działają spalacze?

Działanie spalaczy tłuszczu zależy od wielu aspektów, takich jak np. składniki zawarte w składzie danego preparatu. Składniki termogeniczne powodują, że w organizmie zachodzi proces utleniania kwasów tłuszczowych modyfikując je w pokłady ciepła i energii. Składniki lipolityczne z kolei umożliwiają transportowanie tłuszczu z komórek tłuszczowych do mitochondriów w organizmie, gdzie następnie zostają spalane. Występują w nich również składniki mające na celu przyspieszanie metabolizmu wspomagają optymalizację działania tarczycy, za sprawą czego nasila się przemiana materii. Ponadto składniki przeciwdziałające lipogenezie czyli wytwarzaniu nowych komórek tłuszczu maksymalizujące wrażliwość komórek na insulinę, przez co nasz organizm jest w stanie sukcesywnie dystrybuować węglowodany, w związku z czym wytwarza się w organizmie tkanka tłuszczowa. Ostatnie, składniki diuretyczne sukcesywnie niwelują pokłady wody zatrzymanej pod skórą, dzięki czemu poprawia się wygląd naszej figury.

 

Ile kilogramów jesteśmy w stanie się pozbyć, używając danego spalacza?

Na proces chudnięcia wpływ ma wiele czynników, a do najważniejszych należą:

 • codzienna aktywność fizyczna
 • odżywianie się –
 • indywidualne cechy organizmu, takie jak metabolizm czy akceptacja przez organizm składników aktywnych.

Jeżeli dany producent deklaruje, że podczas zażywania danego spalacza zrzucimy ileś kilogramów (wskazując ich liczbę bądź przedział liczbowy), to należy mieć świadomość, że nie mamy do czynienia z kompetentną i uczciwą firmą.

Jeżeli zażywamy specyfiki wysokiej klasy to w przeciągu miesiąca powinniśmy ujrzeć obraz estetyczniejszej figury przeglądając się w lustrze. Pamiętajmy przy tym, że osoba o masie 100 kg, w przeciągu miesiąca ma większe możliwości spalające tłuszcz niż konsument ważący 50 kg.

 

Który spalacz tłuszczu jest najlepszy?

Jak już wspomnieliśmy na samym wstępie – nie ma środka idealnego dla każdego i nie ma tym samym najlepszego spalacza, który spełniłby potrzeby wszystkich konsumentów. Dlatego warto mieć na uwadze, że zażywając dwa lub więcej (w ramach właściwie skompletowanych zestawów suplementy wspierające spalanie tłuszczu, działające na różnych płaszczyznach naszego metabolizmu z całą pewnością uzyskamy lepsze wyniki, aniżeli stosując tylko jeden taki preparat.

 

Czy spalacz działała, mimo iż nie odczuwam wielkiej różnicy?

Spalacze, szczególnie termogeniki, sprawiają, że organizm stwarza duże pokłady ciepła, czujemy w tym czasie charakterystyczne „spalanie” w środku. Spalacze posiadające w swoim składzie stymulanty, dlatego też dodatkowo powodują one duży przyrost energii oraz pomagają pobudzać organizm. Natomiast inne spalacze, np. tzw. boostery metabolizmu, blokery kortyzolu, diuretyki czy spalacze lipotropowe, nie powodują tego typu charakterystycznych objawów – co jednak nie oznacza, że są nieskuteczne.

 

Czy spalacze mogą działać, nie wykonując żadnych ćwiczeń fizycznych?

Nie, nie jest to warunkiem koniecznym do spełnienia, aby spalacz tłuszczu mógł zadziałać. Wysokiej klasy preparat bowiem, jest skuteczny bez względu na aktywność fizyczną, jaką podejmujemy na co dzień. Oczywiście podejmując jakąkolwiek aktywność fizyczną sprawimy, że uda nam się zrzucić więcej zbędnego tłuszczu.

 

Jak zamienić tkankę tłuszczową w mięśnie?

Należy pamiętać, iż tkanka mięśniowa oraz tłuszczowa to dwie różne tkanki pod względem biologicznym. Zamiana tłuszczu w mięśnie, lub na odwrót, jest zatem niemożliwa. Mamy możliwość zredukowania tłuszczu, albo zbudowania beztłuszczowej masy mięśniowej.

 

Jak długo możemy zażywać dany spalacz tłuszczu?

Jest to kwestia bardzo indywidualna, np. jeśli zażywaliśmy spalacze termogeniczne, a pod koniec ich stosowania odczujemy ich dużo słabszą skuteczność niż na początku kuracji, w takiej sytuacji warto przemyśleć albo zmianę spalacza na taki, który będzie stworzony w oparciu o inne składniki aktywne, albo zastosować przerwę 7-14 dni, po czym na nowo zacząć go zażywać. Wówczas organizm ponownie stanie się wrażliwy na oddziaływanie składników aktywnych.

 

Czy przytyję po zaprzestaniu stosowania spalacza?

Ponowne nabranie masy ciała po szybkim schudnięciu czyli tak zwany efektem jojo nie jest skutkiem zażywania oraz odstawienia spalaczy, ale niewłaściwego procesu odchudzania się. Decydując się na głodówki czy też diety oparte na mniejszej ilości spożywanych posiłków, czyli jeden bądź dwa dziennie, organizm znacząco hamuje swój metabolizm, a co za tym idzie masa ciała maleje.

Organizm, który przywykł do tego, że po każdym posiłku odbędzie kilkanaście godzin głodu, odkłada znaczne pokłady pożywienia na zapas, przez które właśnie powstają pokłady tłuszczu. Spalacze działają wręcz przeciwnie, chyba że te skuteczne, często przyspieszają nasz metabolizm spoczynkowy, tak aby podczas procesu spalania tłuszczu nie uległ zahamowaniu. Jeżeli odstawiając spalacze nie będziemy dostarczali organizmowi nadwyżki kalorii, masa ciała nie ulegnie podwyższeniu.

Kategoria 6

Pseudospalacze

Na wstępie wspomnieliśmy również o obecności na rynku preparatów nieskutecznych, bądź o bardzo znikomej skuteczności. Wybór właściwego preparatu jest równie ważnym, co uniknięcie tych absolutnie niewskazanych. Oto ich czarna lista, której się strzeż:

L-karnityna – znakomicie znany suplement, jednakże chudnięcie wcale nie jest jej zasługą, tylko dużej wytrwałości oraz wysiłku włożonego we właściwe odżywianie, jak również wzmożona aktywność fizyczna.

Niewątpliwie pełni ona w organizmie pełni bardzo ważną rolę, gdyż ułatwia transportowanie tłuszczy, lipolizę. Problem polega na tym, że forma egzogenna aplikowana z zewnątrz w postaci suplementu, wcale nie jest biodostępna, przez co nie ma możliwości efektownie działać. Aby potwierdzić tą tezę, jedno z wielu badań wykazało brak skuteczności l-karnityny w redukcji nadmiernego tłuszczu.

HMB – według danych producenta, stosowanie tego środka ma czterokrotnie przyspieszać redukcję tkanki tłuszczowej, zamienić tłuszcz w mięśnie i czynić wiele innych cudów. Absolutnie nie ma to pokrycia w rzeczywistości. Zostało to potwierdzone dużą ilością naukowych badań.

Wśród osób, które zażywają HMB, czynnie uprawiających sport pod kątem hamowania lub powstrzymywania katabolizmu mięśniowego, wpływu na wzrost beztłuszczowej masy ciała, oraz siły lub wytrzymałości w konkretnych ćwiczeniach nie odnotowano korzystnego wpływu na podwyższenie zdolności fizycznych.

CLA – jest preparatem pseudo odchudzającym, ogólnodostępnym w każdej aptece oraz sklepach zielarskich. Popularny także w wielu czasopismach dla pań oraz kolorowych gazetach. Według jednego z szeregu niezależnych badań nad jego właściwościami odchudzającymi, odkryto, że grupa zażywająca go w zestawieniu z grupą placebo straciła 1 kg tkanki tłuszczowej w ciągu sześciu miesięcy… Trudno o lepszą rekomendację, odradzającą jego stosowanie.

A oto na koniec inne składniki popularnych suplementów, również będące na ogół monopreparatami nie mającymi realnego wpływu na spalanie tkanki tłuszczowej:

Zielona Herbata – posiada właściwości zdrowotne głównie ale nie spalające tkankę tłuszczową.

Chrom – zawiera właściwości obniżające poziom cukru we krwi, jednak stwierdzono żadnych właściwości spalanie tłuszczu.

Yerba Mate – pobudza układ nerwowy nie wykazując jednak żadnej skuteczności w redukowaniu tkanki tłuszczowej.

Cholina, inozytol – działa prozdrowotnie, w dużej mierze na mózg, nie mając jednak zastosowania jeśli chodzi o zmniejszenie poziomu tkanki tłuszczowej w organizmie.

 

4 komentarze

4 Comments

 1. spalacze

  Maj 10, 2015 na 3:42 pm

  Zwróciłem uwagę, że stosując dwa czy trzy spalacze rezultat będzie znacznie bardziej efektowny

  od jednego, nawet bardzo mocnego spalacza. Używałem już sporo suplementów tego typu, więc

  się wypowiem co nieco na temat działania ich dużej części.

  Ze wszystkich zestawów, jakie było dane mi stosowałać, najbardziej byłem zadowolony z

  połączenie Thermocore + Lean Fx i Lecheek AD­3. Schudłem dzięki niemu około 9 kg. Mięśnie

  również nabrały wyraźniejszych rys, natomiast sylwetka uległa znacznemu wyrzeźbieniu.

  Rezultaty są super. Moja żona zastosowała ten sam zestaw, z tym, że zamiast AD­3 brała Diuretic

  Complex. Udało jej się spalić 6 kg pod koniec kuracji. Serdecznie polecam połączenie Cannibal

  Claw + Target A2. Nijak nie mogłem zejść poniżej granicy 10%BF, dopiero po dorzuceniu takiego

  zestawiku spalaczy udało mi się wytopić resztki smalcu i zejść do 6% jak pokazywało urządzenie.

  Claw niesamowicie nakręca metabolizm, natomiast Target­A2 dociął resztki tłuszczu na brzuchu i

  boczkach, z którymi miałem problem.

 2. spalacze

  Maj 10, 2015 na 3:43 pm

  Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony działaniem spalacza miejscowego SAN Liporedux. Zażywałem również ANS Diablo i mogę stwierdzić, że jest jedynym z lepszych skutecznych spalaczy w proszku. Jest bardzo dobry w smaku oraz efektowny.

 3. spalacze

  Maj 10, 2015 na 3:44 pm

  Z tych spalaczy, które stosowałem z pełną odpowiedzialnością mogę polecić te niżej wymienione: ThermoCore ­Jest dla mnie na pierwszym miejscu jeżeli chodzi o reduktory tłuszczu. Jego działanie jest wyczuwalne po kilku minutach od zażycia , znacznie podnosząc potliwość oraz koncentracje , 2 kapsułki przed ćwiczeniem oddziałowują rewelacyjnie. Nieodzownym pozytywnym elementem jest brak nadmiernego pobudzenia, które nie odpowiada każdemu.Idealnie usuwa też wodę podskórną. Produkt w pełni dopracowany pod każdym względem, w zestawie z produktem AD­3 PCT znaczna zmiana sylwetki mimo minimalnego spadku masy ciała.
  GAT JetFuel superburn ­ Również bardzo dobrze wspominam ten spalacz. Stosunek ceny do ilości oraz składu jest bardzo atrakcyjny. Zażycie 2­3 kapsułek działa dość intensywnie, pobudzenie na bardzo wysokim poziomie , ale również nie do przesady. W swoim składzie posiada takie składniki jak johimbina, którą daje się odczuć od pierwszego zażycia. Jeżeli wcześniej nie mieliście doczynienia z termogenikami polecam rozpocząć od dawki dziennej plasującej się w jednej, dwóch kapsułkach.

  Cannibal Inferno ­Produkt bardzo ten zaskoczył mnie, niesamowicie nasilając skupienie podczas ćwiczeń. Skład rewelacyjny charakteryzujący się długim współczynnikiem działania. Świetnie odnajdzie swoje zastosowanie, jeżeli chodzi o treningi oparte na dużej wytrzymałości, lub oczekuje wysokiego współczynnika wytrzymałości oraz koncentracji.
  Kiedy wchodzimy w ostatni etap spalania tkanki tłuszczowej preparat ad­3 pct doskonale odnajdzie swoje zastosowanie, pomimo dużej zawartości węglowodanów nie w każdym przypadku właściwych dla organizmu woda nigdy nie utrzymuje się długo. Definicja na duży plus oraz żyły niemal wszędzie , jeśli tylko mamy mało tłuszczu. Do spalacza wyjątkowy dodatek , regeneracja również dużo lepsza , choć tego akurat nie oczekiwałem.

 4. Thea

  Grudzień 29, 2015 na 11:50 am

  Ja kupiłam paczkę Thermo Speeda, nie stosowałam tego tak jak kazano, dwie tabletki dziennie. Brałam to 20-30 minut przed rozpoczęciem treningu. Daje to po prostu kopa, kiedy nie biorę tej tabletki przed treningiem to mam siłę ale po prostu mi się nie chce. A tabletka działa tak, że nogi same chcą pedałować na tym rowerku półtora godziny tak o, bardzo szybkie tempo. Schudłam 6kg w dwa miesiące. Tak jak chciałam. Ale prawda jest taka, że bardzo dużą rolę odegrały w tym zmiany w nawykach żywieniowych no i codzienny trening.
  Spalacza tłuszczu potrzebowałam żeby dostać kopa i energii w czasie treningu a Thermo Speed jest tani, 50zł za 120 kapsułek.
  Pozdrawiam i życzę powodzenia wszystkim dążącym do celu 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dietetyka i zdrowe odżywianie

More in Dietetyka i zdrowe odżywianie

Witaminy dla sportowców

KlaudiaSierpień 12, 2018

Co jeść po i przed treningiem

KlaudiaSierpień 10, 2018

Cynk w diecie – jak działa, niedobory, źródła, wpływ na testosteron

Spalacze.plSierpień 7, 2018

Ocet jabłkowy na odchudzanie – jak działa i czy warto z niego korzystać?

Spalacze.plSierpień 6, 2018

Odchudzanie a dieta wegańska – co trzeba wiedzieć?

Spalacze.plSierpień 1, 2018

Co warto jeść latem? Sezonowe warzywa i owoce

Spalacze.plLipiec 27, 2018

Fermentowane produkty – dlaczego warto włączyć je do diety?

Spalacze.plLipiec 13, 2018

Żywność wysokoprzetworzona – dlaczego należy jej unikać?

Spalacze.plLipiec 10, 2018

Prosta zamiana: 10 zdrowszych odpowiedników popularnych produktów

Spalacze.plCzerwiec 2, 2018

Copyright © 2016 spalacze.pl Wszelkie prawa zastrzeżone