Dietetyka i zdrowe odżywianie

Adipex 75 – niebezpieczne odchudzanie

Adipex 75 – niebezpieczne odchudzanie

Diety cud, możliwość zrzucenia zbędnych kilogramów zaledwie w chwilę, sylwetka fit i ciało jak marzenie. Na wielu reklamach takie hasła to norma, a my kobiety dążąc do uzyskania wymarzonej sylwetki często przestajemy racjonalnie myśleć. Wydaje nam się, że leżąc na kanapie i zajadając się słodkościami, osiągniemy to, czego chcemy bez zbędnych wyrzeczeń.

Adipex co to?

Wiele też pań stosuje specyfik o nazwie Adipex, który jest uznawany za lek niezwykle niebezpieczny, a na czarnym rynku określany jako najlepsze tabletki odchudzające dla każdego. W Internecie znaleźć można wiele ogłoszeń, w których to Adipex Retard ma pomóc każdemu, kto chce zrzucić w szybkim czasie nadprogramowe kilogramy. I najgorsze jest to, że wiele osób naprawdę w to wierzy, wiele to kupuje, bo myśli, że te skutki uboczne to tylko takie mówienie, które z rzeczywistością niewiele ma wspólnego.

Adipex Retard skład

Są to tabletki odchudzające, w których głównym składnikiem jest fentermina, a dokładniej żywiczan fenterminy. W jednej tabletce mieści się 15 mg fenterminy z 75 mg całego składu. Ma ona bardzo podobne działanie do amfetaminy stąd też jest ona tak bardzo niebezpieczna dla organizmu człowieka. Zażywając te składniki, nie odczuwa się głodu, gdyż działają one na ośrodek głodu i sytości w mózgu. Stosując amfetaminę lub fenterminę, nie chce się jeść, a tym samym zaczyna się chudnąć.

Osoby sprzedające te tabletki odchudzające zachęcają do zakupu spektakularnymi zdjęciami przykładowych osób i dobrymi opiniami innych kupujących. Wiele kobiet załamanych swoim wyglądem lub chcących wyglądać jeszcze lepiej niż do tej pory, sięga po takie specyfiki i nie wie, że tak naprawdę siebie powoli zabija.

Znalezione obrazy dla zapytania adipex

Jakie są skutki uboczne stosowania Adipex…

Zażywając ten specyfik, działamy na całe nasze ciało. Prawdą jest, że nie chce nam się w ogóle jeść, ale wiele osób zapomina chyba o tym, co dzieje się z organizmem. Kołatanie serca, czyli tachykardia to najczęściej występujący problem, który może doprowadzić nawet do śmierci.

Adipex działa podobnie jak narkotyki. Kiedy się organizm przyzwyczai, chce więcej i więcej, stąd też zwiększamy dawkę, po której znowu czujemy się niedobrze, ale problem mija, gdy po raz kolejny przyzwyczajamy się do specyfiku. I tak to trwa i trwa…  do czasu.

Dalej pojawiają się bardzo silne bóle brzucha, nudności, wymioty i biegunki. Zadyszka, duszności, problemy sercowo – naczyniowe. Mogą zdarzyć się halucynacje, wahania ciśnienia, bezsenność i psychoza. Organizm uzyskuje ogromną dawkę energii, mimo że praktycznie nic nie je. Taki stan bardzo często prowadzi do anoreksji. Osoba chce utrzymać efekt po odstawieniu leków, stawia na restrykcyjną dietę, głoduje się i wciąż chce schudnąć jeszcze więcej. Stan taki dalej prowadzi do depresji, do myśli samobójczych, w konsekwencji do całkowitej utraty kontroli nad własnym ciałem. 

Adipex dla kogo?

Każdy, kto tylko choć raz pomyślał o stosowaniu Adipexu, od razu powinien wyrzucić to rozwiązanie z głowy. Nie są to tabletki odchudzające absolutnie dla nikogo. I choć są w stanie pomóc szybko zrzucić zbędne kilogramy, na pewno nie są warte naszego zdrowia. Jest to lek podobny do narkotyku, od którego można bardzo szybko się uzależnić. Nie warto, na pewno nie warto go zażywać. Jest on w Polsce nielegalny i przez Komisję Europejską całkowicie zakazany w sprzedaży. Jeśli kupujemy go w nielegalnych źródłach, już sam ten fakt powinien dać nam do myślenia. Po Adipexie wiele osób musiało stosować wielomiesięczny odwyk, który nie w każdym przypadku zakończył się szczęśliwie.

Choć wydaje się, że działanie tego leku jest zachęcające dzięki uzyskanym w szybkim czasie efektom, to bez wątpienia dla skutków ubocznych oraz dla samego uzależnienia nikt nie powinien tych tabletek stosować. Stosowanie rozwiązań, które pozwalają nam schudnąć w szybkim czasie wiele kilogramów, nigdy nie jest dobre. Są sposoby na to, by w odpowiedni sposób dojść do tego odpowiednimi krokami. Stosujemy pełnowartościowe diety, stawiajmy na aktywność fizyczną, korzystajmy z porad trenerów personalnych. Jest wiele możliwości, a na pewno Adipex nie jest żadną z nich.

Adipex dawkowanie – proszę nie pisać do nas wiadomości prywatnych – nie doradzamy w kwestii dawkowania adipex/adipex retard.

Adipex opinie

W sieci znajduje się mnóstwo opinii na temat skuteczności tego środka. Jednakże są to często opinie dotyczące samego stosowania, bez określenia długofalowych skutków ubocznych. 

Adipex gdzie kupić i ile kosztuje?

Internetowe oferty (bo wyłącznie takie są dostępne – produkt nie jest dopuszczony do obrotu aptecznego) opiewają na kwoty 150-200 PLN. Jest to dość wysoka cena, szczególnie biorąc pod uwagę ryzyko jakie niesie za sobą stosowanie Adipex Retard. W sieci najczęściej pojawiającą się frazą przy adpiexie jest Adipex sklep – niestety nie ma możliwości legalnego kupna tego środka, natomiast widnieje wiele ofert internetowych z krajów azjatyckich (Malezja, Tajlandia) czy europejskich (Czechy, Turcja).

Czy istnieją bezpieczne spalacze tłuszczu?

Oczywiście, że tak! Kupując spalacze ze sprawdzonych źródeł masz pewność, że po zapoznaniu się z opisem wybierzesz dobry specyfik i nie zrobisz sobie krzywdy. Sprawdź ranking bezpiecznych spalaczy, z podziałem na kategorie!

Zobacz również:

T5 – Zion Labs czyli spalacz wysokiego ryzyka

Sibutramina – niebezpieczne odchudzanie!

25 komentarzy

25 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dietetyka i zdrowe odżywianie

More in Dietetyka i zdrowe odżywianie

Suplementy na ból głowy i migrenę

admin7 marca, 2024

Jak budować masę mięśniową?

Julia Cichaczewska2 lutego, 2024

Dieta IF – czym jest Intermittent Fasting?

Julia Cichaczewska18 stycznia, 2024

Napoje fermentowane – sekret zdrowia i witalności

Julia Cichaczewska1 grudnia, 2023

Jak poprawić działanie spalaczy tłuszczu? – praktyczne wskazówki

Julia Cichaczewska3 listopada, 2023

Dieta bogata w białko – zalety i wady

Spalacze.pl3 października, 2023

Naturalne spalacze tłuszczu – Jakie produkty mogą wspomagać proces spalania tłuszczu?

Julia Cichaczewska22 września, 2023

Zdrowe odżywianie: klucz do sukcesu – porady dietetyczne, nowości

spalacze11 kwietnia, 2023

Zdrowe zamienniki słodyczy – sprawdź czym zastąpić słodycze

spalacze29 marca, 2023

Jesteśmy tu dla Ciebie – od pierwszego kroku na ścieżce zdrowia, aż po finish. Odkryj naszą różnorodną ofertę, zaczerpnij wiedzy z naszego bloga i dołącz do społeczności, która wie, że zdrowie to więcej niż tylko dieta i ćwiczenia.

Copyright © 2016 spalacze.pl Wszelkie prawa zastrzeżone