Dietetyka i zdrowe odżywianie

Adipex 75 – niebezpieczne odchudzanie

Adipex 75 – niebezpieczne odchudzanie

Diety cud, możliwość zrzucenia zbędnych kilogramów zaledwie w chwilę, sylwetka fit i ciało jak marzenie. Na wielu reklamach takie hasła to norma, a my kobiety dążąc do uzyskania wymarzonej sylwetki często przestajemy racjonalnie myśleć. Wydaje nam się, że leżąc na kanapie i zajadając się słodkościami, osiągniemy to, czego chcemy bez zbędnych wyrzeczeń.

Wiele też pań stosuje specyfik o nazwie Adipex, który jest uznawany za lek niezwykle niebezpieczny, a na czarnym rynku określany jako najlepsze tabletki odchudzające dla każdego. W Internecie znaleźć można wiele ogłoszeń, w których to Adipex Retard ma pomóc każdemu, kto chce zrzucić w szybkim czasie nadprogramowe kilogramy. I najgorsze jest to, że wiele osób naprawdę w to wierzy, wiele to kupuje, bo myśli, że te skutki uboczne to tylko takie mówienie, które z rzeczywistością niewiele ma wspólnego.

Czym jest Adipex Retard?

Są to tabletki odchudzające, w których głównym składnikiem jest fentermina, a dokładniej żywiczan fenterminy. W jednej tabletce mieści się 15 mg fenterminy z 75 mg całego składu. Ma ona bardzo podobne działanie do amfetaminy stąd też jest ona tak bardzo niebezpieczna dla organizmu człowieka. Zażywając te składniki, nie odczuwa się głodu, gdyż działają one na ośrodek głodu i sytości w mózgu. Stosując amfetaminę lub fenterminę, nie chce się jeść, a tym samym zaczyna się chudnąć.

Osoby sprzedające te tabletki odchudzające zachęcają do zakupu spektakularnymi zdjęciami przykładowych osób i dobrymi opiniami innych kupujących. Wiele kobiet załamanych swoim wyglądem lub chcących wyglądać jeszcze lepiej niż do tej pory, sięga po takie specyfiki i nie wie, że tak naprawdę siebie powoli zabija.

Jakie są skutki uboczne stosowania Adipex…

Zażywając ten specyfik, działamy na całe nasze ciało. Prawdą jest, że nie chce nam się w ogóle jeść, ale wiele osób zapomina chyba o tym, co dzieje się z organizmem. Kołatanie serca, czyli tachykardia to najczęściej występujący problem, który może doprowadzić nawet do śmierci.

Adipex działa podobnie jak narkotyki. Kiedy się organizm przyzwyczai, chce więcej i więcej, stąd też zwiększamy dawkę, po której znowu czujemy się niedobrze, ale problem mija, gdy po raz kolejny przyzwyczajamy się do specyfiku. I tak to trwa i trwa… do czasu.

Dalej pojawiają się bardzo silne bóle brzucha, nudności, wymioty i biegunki. Zadyszka, duszności, problemy sercowo – naczyniowe. Mogą zdarzyć się halucynacje, wahania ciśnienia, bezsenność i psychoza. Organizm uzyskuje ogromną dawkę energii, mimo że praktycznie nic nie je. Taki stan bardzo często prowadzi do anoreksji. Osoba chce utrzymać efekt po odstawieniu leków, stawia na restrykcyjną dietę, głoduje się i wciąż chce schudnąć jeszcze więcej. Stan taki dalej prowadzi do depresji, do myśli samobójczych, w konsekwencji do całkowitej utraty kontroli nad własnym ciałem.

Adipex nie jest dla nikogo

Każdy, kto tylko choć raz pomyślał o stosowaniu Adipexu, od razu powinien wyrzucić to rozwiązanie z głowy. Nie są to tabletki odchudzające absolutnie dla nikogo. I choć są w stanie pomóc szybko zrzucić zbędne kilogramy, na pewno nie są warte naszego zdrowia. Jest to lek podobny do narkotyku, od którego można bardzo szybko się uzależnić. Nie warto, na pewno nie warto go zażywać. Jest on w Polsce nielegalny i przez Komisję Europejską całkowicie zakazany w sprzedaży. Jeśli kupujemy go w nielegalnych źródłach, już sam ten fakt powinien dać nam do myślenia. Po Adipexie wiele osób musiało stosować wielomiesięczny odwyk, który nie w każdym przypadku zakończył się szczęśliwie.

Choć wydaje się, że działanie tego leku jest zachęcające dzięki uzyskanym w szybkim czasie efektom, to bez wątpienia dla skutków ubocznych oraz dla samego uzależnienia nikt nie powinien tych tabletek stosować. Stosowanie rozwiązań, które pozwalają nam schudnąć w szybkim czasie wiele kilogramów, nigdy nie jest dobre. Są sposoby na to, by w odpowiedni sposób dojść do tego odpowiednimi krokami. Stosujemy pełnowartościowe diety, stawiajmy na aktywność fizyczną, korzystajmy z porad trenerów personalnych. Jest wiele możliwości, a na pewno Adipex nie jest żadną z nich.

Czy istnieją bezpieczne spalacze tłuszczu?

Oczywiście, że tak! Kupując spalacze ze sprawdzonych źródeł masz pewność, że po zapoznaniu się z opisem wybierzesz dobry specyfik i nie zrobisz sobie krzywdy. Sprawdź ranking polecanych spalaczy, z podziałem na kategorie!

6 komentarzy

6 Comments

  1. Eva

    Czerwiec 10, 2019 na 9:48 am

    Schudłam na adipexie,żadnych objawów ubocznych,bardziej zabija mc donald’s syrop glukozowy dodawany wszędzie i cukier

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dietetyka i zdrowe odżywianie

More in Dietetyka i zdrowe odżywianie

Uzależnienie od słodyczy

SylwiaWrzesień 2, 2019

Przyprawy i produkty zmniejszające apetyt

SylwiaSierpień 30, 2019

Zdrowe produkty, ale z umiarem

SylwiaSierpień 28, 2019

Jakie wartości odżywcze ma zielony jęczmień?

KlaudiaSierpień 19, 2019

Łosoś – jakie ma właściwości i warto go zjeść?

MonikaSierpień 17, 2019

Ile kalorii spalasz w ciągu dnia?

KlaudiaSierpień 14, 2019

Odpowiednia technika treningowa – co jest ważne?

KlaudiaSierpień 4, 2019

Jak działa metabolizm – choroby metabolizmu

MonikaLipiec 13, 2019

Jak naturalnie kontrolować libido?

KlaudiaLipiec 4, 2019

Copyright © 2016 spalacze.pl Wszelkie prawa zastrzeżone