Odchudzanie

Domowy trening na spalanie tkanki tłuszczowej

Domowy trening na spalanie tkanki tłuszczowej

Zestawy na spalanie tkanki tłuszczowej stają się bardzo popularne. Nie ma co się temu dziwić, ponieważ coraz więcej osób ma problem z nadwagą, a przy nadmiarze kilogramów nie da się prawidłowo wyrzeźbić mięśni, co również negatywnie wpływa na wygląd sylwetki. Jeżeli chcesz popracować nad swoim wyglądem, to domowe zestawy ćwiczeń na spalanie tkanki tłuszczowej sprawdzą się idealnie. Poprawiają one naszą kondycję, zmniejszają objętość tkanki tłuszczowej, wspomagają zrzucanie zbędnych kilogramów. Dzięki temu przygotowują one ciało i organizm do kolejnej pracy nad modelowaniem mięśni i wyszczuplaniem poszczególnych partii ciała. A więc jesteście gotowi a domowy trening?

Pajacyki na początek

Nie ma znaczenia, jaki trening wykonujemy, czy jest on wykonywany w domu, czy na siłowni nie możemy zapomnieć o rozgrzewce. Jest ona konieczna, by przygotować ciało na wysiłek fizyczny. Pomaga to nam zmniejszyć ryzyko występowania urazów i kontuzji w czasie ćwiczeń. Na początek dobrym rozwiązaniem będzie zrobienie dwudziestu pajacyków. Konieczne jest utrzymanie szybkiego tempa. Warto również pamiętać, by podczas wykonywania ćwiczenia maksymalnie rozciągać ramiona i nogi.

Deska dla równowagi

Po zakończeniu pierwszego ćwiczenia na rozgrzewkę możemy przejść dalej. Należy przyjąć pozycję deski, do czego konieczne jest oparcie ciała na łokciach lub dłoniach na podłodze. Nogi w tym czasie prowadzimy do rozkroku, a następnie energicznym ruchem z powrotem je łączymy. Na początku wykonanie tego ćwiczenia może okazać się trudne, ale z czasem będziemy gotowi na wykonywanie dłuższych serii i powtórzeń. Na początku wykonuj tyle powtórzeń ile jesteś w stanie. Pamiętaj, że podczas wykonywania ćwiczenia mięśnie brzucha powinny być cały czas napięte.

Wypady na lepsze spalanie

Klejonym ćwiczeniem, które pomoże nam zmniejszyć tkankę tłuszczową, są wypady. Dla złapania równowagi można ćwiczyć przy ścianie lub krześle. Przechodź z jednej nogi na drugą, cały czas pamiętając o tym, by schodzić nisko do wypadu. Jednak noga powinna być wysunięta do przodu, a druga wyprostowana daleko w tył. Plecy powinny zostać cały czas proste.

Unoszenie bioder

W tym ćwiczeniu najlepiej zająć miejsce na podłodze, na macie lub dywanie. Należy przyjąć pozycję na plecach. Dłonie powinny być położone płasko wzdłuż ciała, a nogi zgięte w kolanach. W takiej pozycji należy przejść do ćwiczenia, a polega ono na podnoszeniu bioder w górę. To ćwiczenie można nieco utrudnić kładąc jedną nogę na kolanie drugiej i podnosić biodra w takiej pozycji. Ćwiczenie należy powtórzyć tyle razy ile dasz radę.

Podskoki z przysiadem

Następne ćwiczenie polega na podskakiwaniu wysoko, a kiedy stopy stykają się z podłożem od razu należy przejść do pozycji przysiadu. A potem znowu przechodzimy do podskoku. Podczas ćwiczenia plecy powinny być cały czas proste.

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

More in Odchudzanie

Zmniejszanie rozmiaru piersi podczas odchudzania

RedakcjaListopad 9, 2019

T5 – Zion Labs czyli spalacz wysokiego ryzyka

spalaczeListopad 7, 2019

Adipex 75 – niebezpieczne odchudzanie

spalaczeListopad 6, 2019

Zioła o właściwościach odchudzających

RedakcjaPaździernik 30, 2019

Czasowa głodówka: Co to takiego? Czy warto spróbować?

SylwiaPaździernik 2, 2019

Jak wygląda praca metabolizmu?

MonikaWrzesień 10, 2019

Uzależnienie od słodyczy

SylwiaWrzesień 2, 2019

Przyprawy i produkty zmniejszające apetyt

SylwiaSierpień 30, 2019

Ćwiczenia, jako sposób na walkę z niechcianymi boczkami

KlaudiaSierpień 21, 2019

Copyright © 2016 spalacze.pl Wszelkie prawa zastrzeżone