Trening

Jak ćwiczyć, by mieć większy biust?

Jak ćwiczyć, by mieć większy biust?

 

Wiele jest kobiet, które myślą nad powiększeniem swoich piersi. Nie jest to jednak zabieg, który zawsze daje zadowalające efekty, poza tym warto pamiętać, że nie jest on również tani. Nie trzeba więc inwestować pieniędzy w to, by mieć większe piersi. Jest na to znacznie tańszy i bezpieczniejszy sposób, który da nam zadowalające efekty już w ciągu jednego miesiąca. Dziś podpowiemy co robić i jakie ćwiczenia wykonywać, by w trzydzieści dni powiększyć biust.

Ćwiczenie pierwsze – dociskanie dłoni

Pierwsze ćwiczenie, jakie możemy wykonywać, by zwiększyć piersi, to dociskanie dłoni. Jest to proste i efektywne ćwiczenie, które zadba nie tylko o powiększenie piersi, ale również pozwoli na to, by zostały one jędrne na dłużej. Do tego ćwiczenia nie trzeba się przygotowywać. Wystarczy, że staniemy w lekkim rozkroku, chociaż i to nie jest konieczne, ponieważ to ćwiczenie możemy wykonywać na siedząco. Dłonie umieszczamy na wysokości piersi i łączymy je ze sobą, jak do modlitwy. Łokcie powinny być zgięte. W trakcie tego ćwiczenia, ważne jest to, by plecy były wyprostowane. Jeśli jesteś już w odpowiedniej pozycji, czas przejść do ćwiczenia. Zacznij z całej siły dociskać do siebie dłonie  w ruchu pulsacyjnym. Możesz to robić w trzech seriach, każda seria po trzydzieści powtórzeń. Jeśli chcesz osiągnąć najlepsze efekty to wykonuj to ćwiczenie codziennie przez miesiąc, a po tym czasie zobaczysz pierwsze efekty.

Ćwiczenie drugie – z hula hop

To również ćwiczenie, które nie wymaga przygotowana. Trzeba się jednak liczyć, że jest ono nieco bardziej wymagające niż ćwiczenie numer jeden. Do tego ćwiczenia trzeba mieć przy sobie hula hop. Tym razem jednak nie umieszczamy go na wysokości talii, a bierzemy je w dłonie, które wyciągamy przed siebie na całą  długość. Hula hop powinno być umieszczone na wysokości piersi. Trzeba ustawić się w lekkim rozkroku i tym razem również trzeba zachować prostą pozycję. Kiedy jesteś gotowa złap mocniej koło i zacznij je ściskać. Do tego ćwiczenia trzeba użyć nieco więcej siły, ale daje ono niepowtarzalne efekty. Tutaj wykonuj trzy powtórzenia, a każde niech trwa trzydzieści sekund. Kiedy już poprawisz swoją kondycję możesz wydłużyć czas powróżeń na czterdzieści sekund.  To ćwiczenie również wykonuj codziennie.

Ćwiczenie trzecie – motylek z obciążeniem

Kolejne ćwiczenie wymaga większej wprawy i wytrzymałości siłowej. W obie ręce trzeba złapać obciążenie, ale jeśli nie mamy takiego po ręką możemy zastąpić je butelkami wypełnionymi wodą. Ważne jest, by miały one przynajmniej 1,5 litra. Przy tym ćwiczeniu konieczne jest utrzymanie pozycji prostej w lekkim rozkroku. Dłonie wyciągamy przed siebie, i łączymy je w łokciach. W dłonie łapiemy obciążenie i zaczynamy rozchylać dłonie, jak skrzydła motylka. Ćwiczenie powinno składać się z trzech serii, a każda z nich powinna mieć około dwadzieścia powtórzeń. Dla osiągnięcia najlepszych efektów konieczne jest wykonywanie ćwiczeń codziennie.

Dodatkowo – masaże

Jeśli chcemy w szybkim czasie powiększyć piersi, to wykonywanie ćwiczeń jest niezbędne. Warto je wykonywać codziennie przez przynajmniej miesiąc, dzięki temu po trzydziestu dniach zobaczymy zadowalające efekty. Warto również wykonywać specjalne masaże, które poprawiają ukrwienie piersi i sprawiają, że zaczynają się one zwiększać. Takie masaże można robić codziennie wieczorem, by osiągnąć zadowalające efekty.

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Trening

More in Trening

Jak budować masę mięśniową?

Julia Cichaczewska2 lutego, 2024

Jakie czynności spalają najwięcej kalorii?

Julia Cichaczewska24 stycznia, 2024

Ćwiczenia na odchudzanie – jakie są najlepsze?

Julia Cichaczewska19 grudnia, 2023

Pierwszy raz w siłowni – przewodnik dla początkujących

Julia Cichaczewska24 listopada, 2023

Trening a przeziębienie – czy warto ćwiczyć w trakcie choroby?

Julia Cichaczewska9 listopada, 2023

Trening HIIT – klucz do szybkich efektów czy modny trend?

Julia Cichaczewska20 października, 2023

Wpływ kofeiny na trening – jak kofeina wpływa na naszą wydajność podczas ćwiczeń?

Julia Cichaczewska26 września, 2023

Kobiety a trening siłowy – przełamując mity, budując siłę i pewność siebie

spalacze9 maja, 2023

Optymalizacja treningu: Jak uzyskać lepsze rezultaty i uniknąć kontuzji

spalacze14 kwietnia, 2023

Jesteśmy tu dla Ciebie – od pierwszego kroku na ścieżce zdrowia, aż po finish. Odkryj naszą różnorodną ofertę, zaczerpnij wiedzy z naszego bloga i dołącz do społeczności, która wie, że zdrowie to więcej niż tylko dieta i ćwiczenia.

Copyright © 2016 spalacze.pl Wszelkie prawa zastrzeżone