Aliness

liness to renomowana marka z Polski, będąca własnością firmy Medicaline. Posiadając nowoczesne centrum badawczo-rozwojowe, firma spełnia rygorystyczne Europejskie Standardy Produkcji i Magazynowania, bazujące na standardzie farmaceutycznym GMP oraz systemie HACCP. Jakość oferowanych suplementów diety jest pod stałym nadzorem doświadczonego zespołu specjalistów. Aliness korzysta jedynie z certyfikowanych surowców najwyższej jakości, często dostępnych w zastrzeżonych formach.

Firma Aliness nawiązała współpracę z laboratoriami badawczymi akredytowanymi przez Główny Inspektorat Farmaceutyczny – SGS Polska i J.S. Hamilton Poland S.A. Współpracuje również z Narodowym Instytutem Leków, który odpowiada za kontrolę jakości i bezpieczeństwa w działaniach badawczo-rozwojowych. Liczne produkty marki Aliness są certyfikowane jako ekologiczne, co gwarantuje, że na wszystkich etapach produkcji surowca nie stosuje się nawozów sztucznych, pestycydów ani chemicznych środków ochrony roślin. To zaangażowanie w jakość i ekologię czyni Aliness wyjątkową marką na rynku suplementów diety.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Jesteśmy tu dla Ciebie – od pierwszego kroku na ścieżce zdrowia, aż po finish. Odkryj naszą różnorodną ofertę, zaczerpnij wiedzy z naszego bloga i dołącz do społeczności, która wie, że zdrowie to więcej niż tylko dieta i ćwiczenia.

Copyright © 2016 spalacze.pl Wszelkie prawa zastrzeżone