Dietetyka i zdrowe odżywianie

Najlepsze na rynku środki do spalania tłuszczu

Najlepsze na rynku środki do spalania tłuszczu

Ranking najlepszych na rynku preparatów do spalania tłuszczu

Tym co wyróżnia nasz ranking spośród wielu innych jemu podobnych, dostępnych w Internecie, jest skupienie się w nim wyłącznie na preparatach sprawdzonych, tzn. najskuteczniejszych, najbezpieczniejszych i najbardziej aktualnych, a więc najnowocześniejszych, będących efektem badań nad najpopularniejszymi obecnie substancjami wspomagającymi odchudzanie się.

Należy przy tym zauważyć, że wśród niech nie znajdziemy środka idealnego, gdyż taki zwyczajnie nie istnieje. Zanim jednak przejdziemy do ich szczegółowego opisu, kilka słów o tym, czym w ogóle są tzw. spalacze tłuszczu.

Jak sama nazwa wskazuje ich głównym zadaniem jest spalanie tłuszczu w organizmie, wsparcie w procesie jego odchudzenia. Jednak nie jest to ich zadaniem, a raczej właściwością jedyną, co także jest czynnikiem często decydującym o wyborze jednego z nich.

Do dodatkowych właściwości, jakie posiadać mogę te preparaty należą:

  • hamowanie łaknienia
  • podnoszenie poziomu energii
  • przyspieszanie metabolizmu

Warto również zwrócić uwagę, a właściwie uczulić na punkcie reklam TV czy szeroko pojętego marketingu spalaczy tłuszczów. Otóż większość promowanych preparatów w mediach masowych wcale skuteczna nie jest, ich działanie oparte jest na tzw. efekcie placebo, dającym nam jedynie wrażenie skuteczności, która jest utopią, zwłaszcza po weryfikacji komunikatu reklamowego przy użyciu wagi.

Dzieje się tak, gdyż preparaty te posiadają wadliwe składy, bądź też składniki owszem skuteczne, ale za to w tak śladowych ilościach, że niemożliwym staje się, aby okazały się pomocne w walce ze zbędnymi kilogramami.

Inaczej jest z poniższym rankingiem – możecie mieć pewność, że znalazły się w nim tylko najlepsze propozycje.

Kategorie najbardziej skutecznych preparatów do spalania tłuszczu

Spalacze cieszące się najlepszą skutecznością na rynku sprzedaży, są to spalacze tzw. termogeniczne, które zostały stworzone w oparciu o bardzo silne w działaniu oraz skuteczne substancje aktywne o sprawdzonym w wielokrotnych badaniach działaniu. Zostały stworzone z myślą o osobach nie cierpiących na problemy zdrowotne.

Najefektywniejsze środki spalające tłuszcz dla konsumentów nie cieszących się dobrym zdrowiem posiadających np. zaburzenia neurologiczne, choroby układu krążenia, czy też zataczającą coraz szersze kręgi cukrzycę oraz wiele innych chorób to specjalne suplementy modyfikujące estetykę sylwetki na rozmaite sposoby, poprzez niwelowanie wody znajdującej się pod skórą oraz hamowanie powstałego łaknienia. Środki te mają wspaniałe właściwości mające na celu przeciwdziałanie w nagromadzaniu się nadmiaru tkanki tłuszczowej. Są to również bardzo skuteczne środki wspomagające szybką przemianę materii, ponieważ posiadają zdecydowane nastawienie do redukcji nagromadzonego tłuszczu, czyli zestawienie najbardziej skutecznych suplementów diety dobranych tak, aby zmaksymalizować rezultaty redukcji tkanki tłuszczowej.

Pewnie zadają sobie państwo pytanie co należy wiedzieć o spalaczach tłuszczu. Najczęściej zadawane pytania dotyczące tego typu środków to pytania o te specyfiki, których należy się zdecydowanie wystrzegać.

Spis treści

 

Kategoria 1

Cieszące się największą skutecznością na rynku sprzedaży

 

lipodrene-hardcore-235x355
Lipodrene Hardcore to wysoce zaawansowana kompozycja skutecznie działających składników przyspieszających redukcję tkanki tłuszczowej. Produkt został opracowany tak, aby maksymalnie wspomóc utratę zbędnych kilogramów.

Alphamind jest jednym z najskuteczniejszych suplementów diety na rynku, przyczyniającym się do redukcji tkanki tłuszczowej. Posiada niespotykane nigdy wcześniej właściwości powstrzymujące spalające tkankę tłuszczową z miejsc opornych, a także zwiększające poziom energii.


Synadrene to spalacz tłuszczu działający bardzo wszechstronnie – między innymi przyspiesza przemianę materii, wspierając spalanie tkanki tłuszczowej oraz redukuje uczucie głodu i dodaje energii. Wpływa również na funkcje kognitywne, jak poprawa koncentracji. Zawiera również witaminy z grupy B oraz chrom, kontrolujący apetyt.


Red Sky firmy Chaos and Pain to kompleks kilku składników o działaniu termogenicznym. Daje zastrzyk energii i przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej. Zmniejsza również chęć podjadania i wpływa na poprawę wrażliwości insulinowej. Zapewnia również dobre samopoczucie na redukcji.

5
Dexaprime
KUP ONLINE

Dexaprine to produkt, który intensywnie podkręca metabolizm. Wspomaga dzięki temu utratę zbędnej tkanki tłuszczowej. Zmniejsza również apetyt i poprawia kompozycję ciała. Zawiera duże porcje stymulantów, dlatego warto stosować go rano.

Tight to światowej klasy spalacz tkanki tłuszczowej. Zawarte w nim związki, w maksymalnie efektywny sposób wspierają proces redukcji wagi ciała, lecz przy jednoczesnym zachowaniu masy mięśniowej oraz siły.


Kategoria 2

Najefektywniejsze dla osób nie cieszących się dobrym zdrowiem


To spalacz, zawierający jedynie naturalne i bezpieczne substancje. Dzięki temu, redukcja tkanki tłuszczowej jest bezpieczna. Jest również pozbawiony stymulantów i nie podnosi ciśnienia. Wspomaga zdolności wysiłkowe oraz usuwa nagromadzoną wodę podskórną. Sprzyja również oczyszczaniu organizmu!


Cannibal Claw to suplement diety ukierunkowany na kompleksowe wspieranie procesu spalania tkanki tłuszczowej. Przyspiesza pracę tarczycy, przez co przyspiesza także metabolizm organizmu, co z kolei przyczynia się do spalania większej ilości tkanki tłuszczowej.


Cannibal Carnage to spalacz polecany nie tylko w okresie redukcji, ale również w czasie budowy masy mięśniowej. Obniża poziom glukozy i nasila syntezę glukogenu. Nie zawiera żadnych stymulantów, a jego prozdrowotne działanie na gospodarkę glukozowo-insulinową jest bardzo pożądane.


To idealny produkt, opracowany szczególnie dla kobiet. Wspiera usuwanie nadmiaru wody, poprawia wrażliwość insulinową i pomaga zmniejszyć uczucie głodu. Do tego działa antyoksydacyjnie i usprawnia trawienie. Dzięki temu skutecznie wspomaga proces odchudzania.

5


Lean FX to formuła trzeciej generacji, która redukuje poziom kortyzolu, wspomaga pracę tarczycy i odchudza. Została ona przygotowana za pomocą nanotechnologii, stając się naukową mieszanką o szybkim działaniu, przełamującym genetyczne bariery uniemożliwiające utratę zbędnej tkanki tłuszczowej. Przyspiesza ona metabolizm organizmu, zwiększa ilość beztłuszczowej masy ciała, jak również sprawia, że uzyskujemy absolutnie wyjątkową jasność i klarowność myśli.

lean-xtreme-90caps-235x355
Lean Xtreme to kompleksowy preparat, którego główne działanie polega na odczuwalnym przyspieszeniu tempa spalania energii zapasowej w postaci tkanki tłuszczowej. Skutkuje to wzrostem poziomu energii, zmniejszeniem katabolizmu poprzez redukcje poziomu kortyzolu, oraz niweluje poczucie głodu.

Kategoria 3

Dodatki do spalaczy bazowych

killer-labz-terminator-test-235x355
Terminator-Test  jest środkiem wielokierunkowo wspierającym funkcjonowanie organizmu mężczyzny, który zwiększając stężenie wolnego testosteronu oraz obniżając aktywność kortyzolu, kreuje optymalne środowisko dla poprawy wyników sportowych.

 

 

2

Johimbina to jeden z najbardziej znanych dodatków do spalaczy i przedtreningówek, wśród osób aktywnych. Aktywnie wspiera redukcję tkanki opornej i ułatwia modelowanie sylwetki. Stymuluje również układ nerwowy i wzrost energii, jak również redukuje nadmierny apetyt.

3


AD-3 jest najlepszy produktem typu Post Cycle Therpay, jaki kiedykolwiek powstał. Składa się on m.in. z genialnego Armistane, który drastycznie obniża poziom estrogenu, jednocześnie szybko podnosząc poziom naturalnego testosteronu. Dodatkowo wykazuje on właściwości ochraniające wątrobę.

4


Arbuterol pomaga przede wszystkim pozbyć się nadmiernej ilości wody z organizmu, znajdującej się tuż pod skórą, dzięki czemu pomaga uwypuklić rzeźbę ciała. Co bardzo ważne, nie osłabia przy tym organizmu. A możliwe jest to dzięki starannie dobranym składnikom, które wzajemnie uzupełniają swoje działanie.

 

Pozostałe dodatki, do spalaczy nie zawierających Johimbiny
2. Stimerex Hardcore
KUP ONLINE

stimerex-hardcore-235x355

Stimerex Hardcore to bezkonkurencyjny suplement z kategorii reduktorów tłuszczu. Jest to nie tylko jeden z najmocniejszych produkowanych obecnie spalaczy tłuszczu, lecz także suplement nie ustępujący działaniem nieprodukowanych już kultowych spalaczy.

Kategoria 4

Zestawy

Jest to najlepiej dobrany zestaw dla mężczyzn, cieszący się dużą efektywnością w działaniu.

  

Zestaw dopasowany do potrzeb i delikatniejszego organizmu kobiet.

 

Kategoria 5

Pytania i odpowiedzi

 

Jak działają spalacze?

Działanie spalaczy tłuszczu zależy od wielu aspektów, takich jak np. składniki zawarte w składzie danego preparatu. Składniki termogeniczne powodują, że w organizmie zachodzi proces utleniania kwasów tłuszczowych modyfikując je w pokłady ciepła i energii. Składniki lipolityczne z kolei umożliwiają transportowanie tłuszczu z komórek tłuszczowych do mitochondriów w organizmie, gdzie następnie zostają spalane. Występują w nich również składniki mające na celu przyspieszanie metabolizmu wspomagają optymalizację działania tarczycy, za sprawą czego nasila się przemiana materii. Ponadto składniki przeciwdziałające lipogenezie czyli wytwarzaniu nowych komórek tłuszczu maksymalizujące wrażliwość komórek na insulinę, przez co nasz organizm jest w stanie sukcesywnie dystrybuować węglowodany, w związku z czym wytwarza się w organizmie tkanka tłuszczowa. Ostatnie, składniki diuretyczne sukcesywnie niwelują pokłady wody zatrzymanej pod skórą, dzięki czemu poprawia się wygląd naszej figury.

 

Ile kilogramów jesteśmy w stanie się pozbyć, używając danego spalacza?

Na proces chudnięcia wpływ ma wiele czynników, a do najważniejszych należą:

  • codzienna aktywność fizyczna
  • odżywianie się –
  • indywidualne cechy organizmu, takie jak metabolizm czy akceptacja przez organizm składników aktywnych.

Jeżeli dany producent deklaruje, że podczas zażywania danego spalacza zrzucimy ileś kilogramów (wskazując ich liczbę bądź przedział liczbowy), to należy mieć świadomość, że nie mamy do czynienia z kompetentną i uczciwą firmą.

Jeżeli zażywamy specyfiki wysokiej klasy to w przeciągu miesiąca powinniśmy ujrzeć obraz estetyczniejszej figury przeglądając się w lustrze. Pamiętajmy przy tym, że osoba o masie 100 kg, w przeciągu miesiąca ma większe możliwości spalające tłuszcz niż konsument ważący 50 kg.

 

Który spalacz tłuszczu jest najlepszy?

Jak już wspomnieliśmy na samym wstępie – nie ma środka idealnego dla każdego i nie ma tym samym najlepszego spalacza, który spełniłby potrzeby wszystkich konsumentów. Dlatego warto mieć na uwadze, że zażywając dwa lub więcej (w ramach właściwie skompletowanych zestawów suplementy wspierające spalanie tłuszczu, działające na różnych płaszczyznach naszego metabolizmu z całą pewnością uzyskamy lepsze wyniki, aniżeli stosując tylko jeden taki preparat.

 

Czy spalacz działała, mimo iż nie odczuwam wielkiej różnicy?

Spalacze, szczególnie termogeniki, sprawiają, że organizm stwarza duże pokłady ciepła, czujemy w tym czasie charakterystyczne “spalanie” w środku. Spalacze posiadające w swoim składzie stymulanty, dlatego też dodatkowo powodują one duży przyrost energii oraz pomagają pobudzać organizm. Natomiast inne spalacze, np. tzw. boostery metabolizmu, blokery kortyzolu, diuretyki czy spalacze lipotropowe, nie powodują tego typu charakterystycznych objawów – co jednak nie oznacza, że są nieskuteczne.

 

Czy spalacze mogą działać, nie wykonując żadnych ćwiczeń fizycznych?

Nie, nie jest to warunkiem koniecznym do spełnienia, aby spalacz tłuszczu mógł zadziałać. Wysokiej klasy preparat bowiem, jest skuteczny bez względu na aktywność fizyczną, jaką podejmujemy na co dzień. Oczywiście podejmując jakąkolwiek aktywność fizyczną sprawimy, że uda nam się zrzucić więcej zbędnego tłuszczu.

 

Jak zamienić tkankę tłuszczową w mięśnie?

Należy pamiętać, iż tkanka mięśniowa oraz tłuszczowa to dwie różne tkanki pod względem biologicznym. Zamiana tłuszczu w mięśnie, lub na odwrót, jest zatem niemożliwa. Mamy możliwość zredukowania tłuszczu, albo zbudowania beztłuszczowej masy mięśniowej.

 

Jak długo możemy zażywać dany spalacz tłuszczu?

Jest to kwestia bardzo indywidualna, np. jeśli zażywaliśmy spalacze termogeniczne, a pod koniec ich stosowania odczujemy ich dużo słabszą skuteczność niż na początku kuracji, w takiej sytuacji warto przemyśleć albo zmianę spalacza na taki, który będzie stworzony w oparciu o inne składniki aktywne, albo zastosować przerwę 7-14 dni, po czym na nowo zacząć go zażywać. Wówczas organizm ponownie stanie się wrażliwy na oddziaływanie składników aktywnych.

 

Czy przytyję po zaprzestaniu stosowania spalacza?

Ponowne nabranie masy ciała po szybkim schudnięciu czyli tak zwany efektem jojo nie jest skutkiem zażywania oraz odstawienia spalaczy, ale niewłaściwego procesu odchudzania się. Decydując się na głodówki czy też diety oparte na mniejszej ilości spożywanych posiłków, czyli jeden bądź dwa dziennie, organizm znacząco hamuje swój metabolizm, a co za tym idzie masa ciała maleje.

Organizm, który przywykł do tego, że po każdym posiłku odbędzie kilkanaście godzin głodu, odkłada znaczne pokłady pożywienia na zapas, przez które właśnie powstają pokłady tłuszczu. Spalacze działają wręcz przeciwnie, chyba że te skuteczne, często przyspieszają nasz metabolizm spoczynkowy, tak aby podczas procesu spalania tłuszczu nie uległ zahamowaniu. Jeżeli odstawiając spalacze nie będziemy dostarczali organizmowi nadwyżki kalorii, masa ciała nie ulegnie podwyższeniu.

Kategoria 6

Pseudospalacze

Na wstępie wspomnieliśmy również o obecności na rynku preparatów nieskutecznych, bądź o bardzo znikomej skuteczności. Wybór właściwego preparatu jest równie ważnym, co uniknięcie tych absolutnie niewskazanych. Oto ich czarna lista, której się strzeż:

L-karnityna – znakomicie znany suplement, jednakże chudnięcie wcale nie jest jej zasługą, tylko dużej wytrwałości oraz wysiłku włożonego we właściwe odżywianie, jak również wzmożona aktywność fizyczna.

Niewątpliwie pełni ona w organizmie pełni bardzo ważną rolę, gdyż ułatwia transportowanie tłuszczy, lipolizę. Problem polega na tym, że forma egzogenna aplikowana z zewnątrz w postaci suplementu, wcale nie jest biodostępna, przez co nie ma możliwości efektownie działać. Aby potwierdzić tą tezę, jedno z wielu badań wykazało brak skuteczności l-karnityny w redukcji nadmiernego tłuszczu.

HMB – według danych producenta, stosowanie tego środka ma czterokrotnie przyspieszać redukcję tkanki tłuszczowej, zamienić tłuszcz w mięśnie i czynić wiele innych cudów. Absolutnie nie ma to pokrycia w rzeczywistości. Zostało to potwierdzone dużą ilością naukowych badań.

Wśród osób, które zażywają HMB, czynnie uprawiających sport pod kątem hamowania lub powstrzymywania katabolizmu mięśniowego, wpływu na wzrost beztłuszczowej masy ciała, oraz siły lub wytrzymałości w konkretnych ćwiczeniach nie odnotowano korzystnego wpływu na podwyższenie zdolności fizycznych.

CLA – jest preparatem pseudo odchudzającym, ogólnodostępnym w każdej aptece oraz sklepach zielarskich. Popularny także w wielu czasopismach dla pań oraz kolorowych gazetach. Według jednego z szeregu niezależnych badań nad jego właściwościami odchudzającymi, odkryto, że grupa zażywająca go w zestawieniu z grupą placebo straciła 1 kg tkanki tłuszczowej w ciągu sześciu miesięcy… Trudno o lepszą rekomendację, odradzającą jego stosowanie.

A oto na koniec inne składniki popularnych suplementów, również będące na ogół monopreparatami nie mającymi realnego wpływu na spalanie tkanki tłuszczowej:

Zielona Herbata – posiada właściwości zdrowotne głównie ale nie spalające tkankę tłuszczową.

Chrom – zawiera właściwości obniżające poziom cukru we krwi, jednak stwierdzono żadnych właściwości spalanie tłuszczu.

Yerba Mate – pobudza układ nerwowy nie wykazując jednak żadnej skuteczności w redukowaniu tkanki tłuszczowej.

Cholina, inozytol – działa prozdrowotnie, w dużej mierze na mózg, nie mając jednak zastosowania jeśli chodzi o zmniejszenie poziomu tkanki tłuszczowej w organizmie.

 

4 komentarze

4 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dietetyka i zdrowe odżywianie

More in Dietetyka i zdrowe odżywianie

Napoje fermentowane – sekret zdrowia i witalności

Julia Cichaczewska1 grudnia, 2023

Jak poprawić działanie spalaczy tłuszczu? – praktyczne wskazówki

Julia Cichaczewska3 listopada, 2023

Dieta bogata w białko – zalety i wady

Spalacze.pl3 października, 2023

Naturalne spalacze tłuszczu – Jakie produkty mogą wspomagać proces spalania tłuszczu?

admin22 września, 2023

Zdrowe odżywianie: klucz do sukcesu – porady dietetyczne, nowości

spalacze11 kwietnia, 2023

Zdrowe zamienniki słodyczy – sprawdź czym zastąpić słodycze

spalacze29 marca, 2023

Czy jedzenie grzybów jest bezpieczne?

Redakcja23 września, 2021

Czym jest deficyt kaloryczny i jak go obliczyć?

Spalacze.pl9 września, 2021

Grzyby nootropowe do kawy

Redakcja1 września, 2021

Jesteśmy tu dla Ciebie – od pierwszego kroku na ścieżce zdrowia, aż po finish. Odkryj naszą różnorodną ofertę, zaczerpnij wiedzy z naszego bloga i dołącz do społeczności, która wie, że zdrowie to więcej niż tylko dieta i ćwiczenia.

Copyright © 2016 spalacze.pl Wszelkie prawa zastrzeżone