Suplementacja

Najlepsze witaminy b-complex!

Najlepsze witaminy b-complex!

Jaki b-complex wybrać?

Czym kierować się podczas wyboru?

Jakie formy witamin są najlepsze?

___________________________________

Wśród produktów dostępnych na rynku jest wiele suplementów o niskiej jakości. Niestety zwykły konsument nie jest w stanie odróżnić dobrego produktu od małowartościowego. Firmy suplementacyjne wyrastające jak grzyby po deszczu, a co kilka tygodni serwują nam nowe produkty. Poszukując najlepszych rozwiązań warto posłużyć się opiniami w sieci. Wśród cenionych marek i produktów wyróżnia się:

B-Right firmy Jarrow Formulas

Fully Active B-Complex firmy Doctor’s Best

Coenzymate™ B Complex firmy Source Naturals

Uznane firmy to pewność produktu, ale i gwarancja kompleksowego zestawienia składu. Bardzo ważne są formy użytych witamin. Znaczącą przewagę mają metylowane witaminy z grupy B: metylokobalamina, metylofolian. Warto również zwrócić uwagę na formę witaminy B-6, polecamy P-5-P. Powyższe produkty zawierają wyłącznie najlepsze formy tych witamin, a więc są dobrym wyborem.

Warto wspomnieć o pojawieniu się w ostatnim czasie nowości na rynku, produktu B-Balance. Suplement firmy Apollo odbił się mocnym echem w sieci. W swojej ofercie posiada go m.in. sklep Muscle-Zone.pl. Poniżej udostępniamy skład tego suplementu.

 

 

Produkt wygląda bardzo ciekawie, bardzo twórcze będą pierwsze opinie. Może się on okazać bardzo pomocny dla osób cierpiących na zaburzenia metylacji (mthfr).

Metylacja odpowiada za prawidłowe przekształcanie witaminy B12 (cyjanokobalaminy) i kwasu foliowego do ich aktywnych postaci – metylokobalaminy oraz 5-MTHF. Zaburzenia metylacji oznaczają nagromadzanie się kwasu foliowego i witaminy B12 we krwi. Niestety nie jest to obojętne dla naszego organizmu. Witaminy te w swoich nieaktywnych formach mogą być toksyczne dla naszego organizmu!
Inną ważną rolą jest obniżanie poziomu homocysteiny czyli aminokwasu, który w nadmiarze szkodzi naszym naczyniom krwionośnym. Odpowiedni poziom homocysteiny jest niezbędny dla zdrowego przebiegu ciąży!

Dlatego pamiętajcie, wybierając odpowiedni kompleks witamin z grupy B aby był on w najlepszych możliwych formach (metylokobalamina, 5-mthf oraz P-5-P).

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in Suplementacja

Czy warto stosować spalacze tłuszczu?

Julia Cichaczewska6 lutego, 2024

Czy kreatyna jest bezpieczna? – skutki uboczne kreatyny

Julia Cichaczewska5 stycznia, 2024

Suplementy na lepsze trawienie – co wybrać?

Julia Cichaczewska14 grudnia, 2023

Odchudzanie – jak efektywnie spalić tłuszcz?

spalacze11 września, 2023

Jakie suplementy stosować, by nasilić spalanie tłuszczu? Przegląd najpopularniejszych i skutecznych wspomagaczy

spalacze17 marca, 2023
witamina b12 kapsułki i tabletki

Witamina B12 – działanie, dawkowanie oraz przeciwwskazania.

spalacze18 września, 2021

Koenzym Q10 – zastosowanie i korzyści. Czy koenzym może pomóc w walce z koronawirusem?

spalacze25 sierpnia, 2021

Przepisy na posiłki z odżywki białkowej

Monika17 czerwca, 2021

Najmocniejsze spalacze tłuszczu – ranking 2021

spalacze6 czerwca, 2021

Jesteśmy tu dla Ciebie – od pierwszego kroku na ścieżce zdrowia, aż po finish. Odkryj naszą różnorodną ofertę, zaczerpnij wiedzy z naszego bloga i dołącz do społeczności, która wie, że zdrowie to więcej niż tylko dieta i ćwiczenia.

Copyright © 2016 spalacze.pl Wszelkie prawa zastrzeżone