Suplementy i odżywki

Suplementy diety, które podnoszą libido

Suplementy diety, które podnoszą libido

Jest wiele osób, które mają problemy z niskim poziomem libido. Takie zaburzenia mogą pojawiać się u osób starszych, ale również tych młodszych. Jest wiele sposobów na to, jak podnieść libido. Warto jednak pamiętać, że problemy te mogą wymagać dodatkowego wsparcia dla naszego organizmu. W niektórych przypadkach konieczne, jest przyjmowanie preparatów, które zwiększą ochotę na seks. A jakie preparaty najlepiej wybrać? Dziś się tego dowiemy.

Żeń –szeń dla mężczyzn

Właściwości korzenia żeń-szenia są znane nam już od wieków. Jest to roślina bogata w składniki odżywcze, dzięki czemu ma pozytywne działanie na nasz organizm. Nie możemy również zapomnieć, że może ona zostać używana, jako środek do medycyny naturalnej. I tak właśnie jest. Przez wiele lat żeń-szeń jest polecany dla mężczyzn, jako środek skuteczny na zaburzenia z erekcją. Warto wiedzieć, że jest wielu mężczyzn, którzy mają problem z osiągnięciem erekcji. Przyczyn tego problemu, jest naprawdę wiele. Spożywanie żeń-szenia sprawia, że poprawia się krążenie krwi, dzięki czemu szybciej napływa ona do penisa, a to prowadzi do wzwodu. Trzeba jeszcze zaznaczyć, że mężczyźni, którzy spożywają ten suplement diety na długo pożegnali się z problemem z erekcją, a ich satysfakcja z życia seksualnego się zwiększyła. Żeń-szeń działa nie tylko na mężczyzn, to roślina, która pobudza kobiety i zwiększa ich ochotę na seks.

Cynk dla zwiększenia płodności

W organizmie człowieka często może dojść do zaburzenia w układzie hormonalnym. Takie zaburzenia często są przyczyną zmniejszenia naszego libido. Warto więc wiedzieć, jakie witaminy i minerały pomogą nam uregulować prace gospodarki hormonalnej. U mężczyzn, jednym z najważniejszych hormonów, jest testosteron. Jest to on bardzo ważny, szczególnie dla płodności. W przypadku za małego stężenia testosteronu we krwi mężczyzn może pojawić się problem z erekcją. Warto wiedzieć, że bardzo ważnym składnikiem odżywczym w diecie mężczyzny, jest cynk. Jego działanie jest niezastąpione. Ma on wpływ na pracę układu hormonalnego, a największe działanie ma na testosteron regulując jego poziom, tak by cały czas był prawidłowo wydzielany. Jeśli dojdzie do niedoboru cynku mogą zacząć się problemy z wydzielaniem za małej ilości tego męskiego hormonu. Trzeba zaznaczyć również, że cynk to pierwiastek płodności i miłości. Wpływa on nie tylko na sferę seksualną, ale również na jakość płodności. Cynk zwiększa jakość i ilość nasienia oraz odżywia plemniki, dzięki czemu poprawia się ich ruchliwość. Trzeba jednak wiedzieć, że w codziennej diecie może zabraknąć cynku, ponieważ w produktach spożywczych jest on obecny w nie wielkich ilościach. Może się więc okazać, że spożywanie cynku w postaci suplementu diety, jest dla mężczyzn niezbędne. Jest to jednak pierwiastek nie tylko dla mężczyzn. Kobiety spożywające odpowiedne dawki tego składnika odżywczego stają się bardziej namiętne.

Witamina E dla kobiet

Kiedy kobiecy układ rozrodczy i hormonalny nie pracuje na odpowiednich obrotach, to poziom libido w organizmie kobiety może się zmniejszyć. Jest jeden składnik odżywczy, który ma wpływ na te sfery kobiecego ciała. Jest nią witamina E, która nazywana jest nie tylko witaminą młodości, płodności, ale również miłości. Jeśli pojawiają się u nas zaburzenia w pracy układu hormonalnego i zmniejsza się ochota na seks, to warto sięgnąć po witaminę E, w postaci suplementu diety.

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Suplementy i odżywki

More in Suplementy i odżywki

Czy warto stosować spalacze tłuszczu?

Julia Cichaczewska6 lutego, 2024

Suplementy na serce i układ krążenia – wszystko co musisz wiedzieć

Julia Cichaczewska10 stycznia, 2024
witamina d3 jesienią i zimą

Witamina D3 – musisz o niej pamiętać!

spalacze23 września, 2021
witamina b12 kapsułki i tabletki

Witamina B12 – działanie, dawkowanie oraz przeciwwskazania.

spalacze18 września, 2021

Najmocniejsze spalacze tłuszczu – ranking 2021

spalacze6 czerwca, 2021

Adipex 75 – niebezpieczne odchudzanie

spalacze6 maja, 2021

Ashwagandha – dlaczego warto stosować adaptogeny?

Milena9 kwietnia, 2021

T5 – Zion Labs czyli spalacz wysokiego ryzyka

spalacze7 kwietnia, 2021

Kapsaicyna – naturalny spalacz tłuszczu. W czym znajdziemy kapsaicynę?

Spalacze.pl10 marca, 2021

Jesteśmy tu dla Ciebie – od pierwszego kroku na ścieżce zdrowia, aż po finish. Odkryj naszą różnorodną ofertę, zaczerpnij wiedzy z naszego bloga i dołącz do społeczności, która wie, że zdrowie to więcej niż tylko dieta i ćwiczenia.

Copyright © 2016 spalacze.pl Wszelkie prawa zastrzeżone