Suplementy i odżywki

Suplementy diety, które podnoszą libido

Suplementy diety, które podnoszą libido

Jest wiele osób, które mają problemy z niskim poziomem libido. Takie zaburzenia mogą pojawiać się u osób starszych, ale również tych młodszych. Jest wiele sposobów na to, jak podnieść libido. Warto jednak pamiętać, że problemy te mogą wymagać dodatkowego wsparcia dla naszego organizmu. W niektórych przypadkach konieczne, jest przyjmowanie preparatów, które zwiększą ochotę na seks. A jakie preparaty najlepiej wybrać? Dziś się tego dowiemy.

Żeń –szeń dla mężczyzn

Właściwości korzenia żeń-szenia są znane nam już od wieków. Jest to roślina bogata w składniki odżywcze, dzięki czemu ma pozytywne działanie na nasz organizm. Nie możemy również zapomnieć, że może ona zostać używana, jako środek do medycyny naturalnej. I tak właśnie jest. Przez wiele lat żeń-szeń jest polecany dla mężczyzn, jako środek skuteczny na zaburzenia z erekcją. Warto wiedzieć, że jest wielu mężczyzn, którzy mają problem z osiągnięciem erekcji. Przyczyn tego problemu, jest naprawdę wiele. Spożywanie żeń-szenia sprawia, że poprawia się krążenie krwi, dzięki czemu szybciej napływa ona do penisa, a to prowadzi do wzwodu. Trzeba jeszcze zaznaczyć, że mężczyźni, którzy spożywają ten suplement diety na długo pożegnali się z problemem z erekcją, a ich satysfakcja z życia seksualnego się zwiększyła. Żeń-szeń działa nie tylko na mężczyzn, to roślina, która pobudza kobiety i zwiększa ich ochotę na seks.

Cynk dla zwiększenia płodności

W organizmie człowieka często może dojść do zaburzenia w układzie hormonalnym. Takie zaburzenia często są przyczyną zmniejszenia naszego libido. Warto więc wiedzieć, jakie witaminy i minerały pomogą nam uregulować prace gospodarki hormonalnej. U mężczyzn, jednym z najważniejszych hormonów, jest testosteron. Jest to on bardzo ważny, szczególnie dla płodności. W przypadku za małego stężenia testosteronu we krwi mężczyzn może pojawić się problem z erekcją. Warto wiedzieć, że bardzo ważnym składnikiem odżywczym w diecie mężczyzny, jest cynk. Jego działanie jest niezastąpione. Ma on wpływ na pracę układu hormonalnego, a największe działanie ma na testosteron regulując jego poziom, tak by cały czas był prawidłowo wydzielany. Jeśli dojdzie do niedoboru cynku mogą zacząć się problemy z wydzielaniem za małej ilości tego męskiego hormonu. Trzeba zaznaczyć również, że cynk to pierwiastek płodności i miłości. Wpływa on nie tylko na sferę seksualną, ale również na jakość płodności. Cynk zwiększa jakość i ilość nasienia oraz odżywia plemniki, dzięki czemu poprawia się ich ruchliwość. Trzeba jednak wiedzieć, że w codziennej diecie może zabraknąć cynku, ponieważ w produktach spożywczych jest on obecny w nie wielkich ilościach. Może się więc okazać, że spożywanie cynku w postaci suplementu diety, jest dla mężczyzn niezbędne. Jest to jednak pierwiastek nie tylko dla mężczyzn. Kobiety spożywające odpowiedne dawki tego składnika odżywczego stają się bardziej namiętne.

Witamina E dla kobiet

Kiedy kobiecy układ rozrodczy i hormonalny nie pracuje na odpowiednich obrotach, to poziom libido w organizmie kobiety może się zmniejszyć. Jest jeden składnik odżywczy, który ma wpływ na te sfery kobiecego ciała. Jest nią witamina E, która nazywana jest nie tylko witaminą młodości, płodności, ale również miłości. Jeśli pojawiają się u nas zaburzenia w pracy układu hormonalnego i zmniejsza się ochota na seks, to warto sięgnąć po witaminę E, w postaci suplementu diety.

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Suplementy i odżywki

More in Suplementy i odżywki

Suplementy diety termogeniczne

KlaudiaLuty 23, 2019

Suplementy diety modelujące nogi

KlaudiaLuty 23, 2019

Jakie są rodzaje spalaczy tłuszczu?

MonikaLuty 22, 2019

Suplementy diety przed treningiem

KlaudiaLuty 22, 2019

Jakie są rodzaje odżywek białkowych?

MonikaLuty 21, 2019

Przedtreningowe suplementy diety dla kobiet

KlaudiaLuty 21, 2019

Jakie suplementy diety dla kobiet aktywnych fizycznie?

KlaudiaLuty 16, 2019

Jakie białko jest najlepsze?

KlaudiaLuty 15, 2019

Jak działają spalacze tłuszczu?

KlaudiaLuty 13, 2019

Copyright © 2016 spalacze.pl Wszelkie prawa zastrzeżone