Uroda

Trening na jędrne piersi – o tym marzy każda kobieta

Trening na jędrne piersi – o tym marzy każda kobieta

 

Każda kobieta marzy o jędrnym i dużym biuście. Nie trzeba operacji plastycznych, czy specjalistycznych leków i zabiegów, by osiągnąć taki efekt. Wystarczy trochę chęci, motywacja i wytrwałość. I oczywiście odpowiedni trening, który pomoże nam w uzyskaniu wymarzonego efektu. Jakie więc ćwiczenia są najlepsze na jędrne piersi?

Ćwiczenie na jędrne piersi – początek

Pierwszym ćwiczeniem, jest trening z hantlami. Na początek takie ćwiczenia mogą ci się wydawać za ciężkie, jednak nie masz co panikować. Nie musisz wybierać dużego obciążenia. Na początek zamiast hantli wybierz butelki z wodą. Połóż się na podłodze na plecach. Nogi zegnij w kolanach i złącz stopy razem. Teraz wyciągnij ręce przed siebie, tak by dłonie z obciążeniem znalazły się nad piersiami. Teraz zacznij opuszczać ręce na boki, aż znajdą się ode w pozycji prostopadłej do podłogi. Rób to ćwiczenie w trzech seriach wykonując dziesięć powtórzeń w jednej serii.

Ćwiczenie na jędrne piersi – ćwiczenie drugie

Czas na kolejne ćwiczenie, które możesz wykonywać na leżąco. Tym razem obędzie się bez obciążenia. W pozycji na leżąco złącz dłonie jak do modlitwy umieszczając złączone dłonie tuż przed piersiami. Pamiętaj, by ręce, były zgięte w kąt prosty w łokciach. Kiedy dłonie masz ułożone w dobrej pozycji czas na rozpoczęcie ćwiczenia. Zacznij dociskać dłonie do siebie w pulsacyjnych ruchach. Może ci się wydawać, że takie ćwiczenie wcale nie pomaga, ale jest ono bardzo skuteczne. Jeśli możesz, opuść wzrok i wtedy zobaczysz, jak mięśnie przy piersiach poruszają się z każdym pulsacyjnym ruchem twoich dłoni. Takie ćwiczenie nie jest męczące, więc możesz je wykonywać nawet kilka razy dziennie przez piętnaście minut. Nie musisz go wykonywać jedynie w pozycji leżącej. Możesz robić to również na stojąco, czy kiedy siedzisz. Każda pozycja jest dobra do tego ćwiczenia i to od ciebie zależy w jakie pozycji i kiedy będziesz wykonywać takie ćwiczenie na jędrne piersi.

Ćwiczenie na jędrne piersi – napinanie rąk

Do tego ćwiczenia z powrotem musisz sięgnąć po obciążenie. Jak w przypadku pierwszego ćwiczenia nie musisz wybierać hantli, twoim obciążeniem mogą być butelki z wodą. Kiedy masz już w dłoniach obciążenie, to teraz dobrze się ustaw. Nogi ugnij lekko w kolanach, a ręce wystaw przed siebie. Ugnij ręce w łokciach i unieść dłonie z obciążeniem do góry. Zgięte dłonie mają tworzyć kąt prosty, którego czubek jest skierowany do sufitu. Teraz zacznij napinać ręce, aż poczujesz, że nie masz więcej siły. Kiedy tak będzie powoli rozluźniaj mięśnie i ponownie je zepnij. Rób tak dziesięć razy w trzech seriach.

Ćwiczenie na jędrne piersi – napinanie bez obciążenia

Jeśli nie masz obciążenia lub wolisz łatwiejsze ćwiczenia, to wyżej wymienione ćwiczenie z napinaniem możesz wykonać bez obciążenia. Do tego ćwiczenia potrzebujesz być w tej samej pozycji. Co oznacza lekko ugięte nogi i ręce umieszczone przed piersiami. Kiedy jesteś w odpowiedniej pozycji złącz dłonie. Zrób z nich koszyczek. Złap się palcami jedną dłonią chowając palce długiej dłoni. Kiedy dłonie są ze sobą dobrze złączone, możesz rozpocząć ćwiczenia. Zacznij z całych sił rozciągać złączone ze sobą dłonie, tak by ich nie rozłączyć. W tym ćwiczeniu poczujesz napinające się mięśnie. To ćwiczenie, tak samo jak poprzednie możesz wykonywać w trzech seriach po dziesięć lub dwanaście powtórzeń.

Ćwiczenia na jędrne piersi – masaż

Może to nie zalicza się do ćwiczeń, ale jest równie skutecznym sposobem na uzyskanie jędrnych piersi. Wystarczy codziennie wykonywać masaż piersi, dzięki czemu skóra na piersiach stanie się bardziej elastyczna i jędrna. To poprawi ich wygląd. A długie masaże mogą nawet powiększyć rozmiar biustu. Tak więc poświęć codziennie około piętnastu minut na tę przyjemność i regularnie wykonuj wymienione powyżej ćwiczenia, a po miesiącu z pewnością zauważysz pierwsze zmiany w wyglądzie twojego biustu.

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Uroda

More in Uroda

Joga – sposób na zdrowie, dobre samopoczucie i szczupłą sylwetkę

Redakcja18 października, 2021

Zmniejszanie rozmiaru piersi podczas odchudzania

Redakcja9 czerwca, 2021

Do czego używać oleju kokosowego?

Klaudia20 października, 2020

Czy możesz schudnąć, chodząc godzinę dziennie?

Sylwia8 czerwca, 2020

Piękna, zadbana cera

Sylwia9 grudnia, 2019

Kwasy omega-3 dla zdrowia skóry

Monika11 września, 2019

Jak zregenerować włosy po zimie?

Monika17 kwietnia, 2019

Jak regenerować skórę po zimie?

Monika14 kwietnia, 2019

Nawyki, które niszczą twoje włosy

Klaudia8 kwietnia, 2019

Jesteśmy tu dla Ciebie – od pierwszego kroku na ścieżce zdrowia, aż po finish. Odkryj naszą różnorodną ofertę, zaczerpnij wiedzy z naszego bloga i dołącz do społeczności, która wie, że zdrowie to więcej niż tylko dieta i ćwiczenia.

Copyright © 2016 spalacze.pl Wszelkie prawa zastrzeżone