Suplementacja

Najlepsze witaminy b-complex!

Najlepsze witaminy b-complex!

Jaki b-complex wybrać?

Czym kierować się podczas wyboru?

Jakie formy witamin są najlepsze?

___________________________________

Wśród produktów dostępnych na rynku jest wiele suplementów o niskiej jakości. Niestety zwykły konsument nie jest w stanie odróżnić dobrego produktu od małowartościowego. Firmy suplementacyjne wyrastające jak grzyby po deszczu, a co kilka tygodni serwują nam nowe produkty. Poszukując najlepszych rozwiązań warto posłużyć się opiniami w sieci. Wśród cenionych marek i produktów wyróżnia się:

B-Right firmy Jarrow Formulas

Fully Active B-Complex firmy Doctor’s Best

Coenzymate™ B Complex firmy Source Naturals

Uznane firmy to pewność produktu, ale i gwarancja kompleksowego zestawienia składu. Bardzo ważne są formy użytych witamin. Znaczącą przewagę mają metylowane witaminy z grupy B: metylokobalamina, metylofolian. Warto również zwrócić uwagę na formę witaminy B-6, polecamy P-5-P. Powyższe produkty zawierają wyłącznie najlepsze formy tych witamin, a więc są dobrym wyborem.

Warto wspomnieć o pojawieniu się w ostatnim czasie nowości na rynku, produktu B-Balance. Suplement firmy Apollo odbił się mocnym echem w sieci. W swojej ofercie posiada go m.in. sklep Muscle-Zone.pl. Poniżej udostępniamy skład tego suplementu.

 

 

Produkt wygląda bardzo ciekawie, bardzo twórcze będą pierwsze opinie. Może się on okazać bardzo pomocny dla osób cierpiących na zaburzenia metylacji (mthfr).

Metylacja odpowiada za prawidłowe przekształcanie witaminy B12 (cyjanokobalaminy) i kwasu foliowego do ich aktywnych postaci – metylokobalaminy oraz 5-MTHF. Zaburzenia metylacji oznaczają nagromadzanie się kwasu foliowego i witaminy B12 we krwi. Niestety nie jest to obojętne dla naszego organizmu. Witaminy te w swoich nieaktywnych formach mogą być toksyczne dla naszego organizmu!
Inną ważną rolą jest obniżanie poziomu homocysteiny czyli aminokwasu, który w nadmiarze szkodzi naszym naczyniom krwionośnym. Odpowiedni poziom homocysteiny jest niezbędny dla zdrowego przebiegu ciąży!

Dlatego pamiętajcie, wybierając odpowiedni kompleks witamin z grupy B aby był on w najlepszych możliwych formach (metylokobalamina, 5-mthf oraz P-5-P).

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

More in Suplementacja

Cynk w diecie – jak działa, niedobory, źródła, wpływ na testosteron

Spalacze.plSierpień 7, 2018

6 zasad suplementacji sportowców

KlaudiaSierpień 3, 2018

Berberyna, a odchudzanie.

spalaczeLuty 1, 2018

Okno anaboliczne – dlaczego posiłek potreningowy jest tak ważny?

Spalacze.plListopad 16, 2017

Trzy najważniejsze pierwiastki – wapń, sód, jod

spalaczeCzerwiec 9, 2017

Jak dbać o sprawne stawy i zdrowe kości

spalaczeCzerwiec 5, 2017

Układ immunologiczny – nasza odporność

spalaczeMaj 11, 2017

Suplementy na odchudzanie – jakie wybrać?

spalaczeMaj 9, 2017

Inulina – na czym polega jej działanie?

RedakcjaLuty 17, 2017

Copyright © 2016 spalacze.pl Wszelkie prawa zastrzeżone