Suplementy i odżywki

Najmocniejsze spalacze tłuszczu – ranking

Najmocniejsze spalacze tłuszczu – ranking

Na rynku obecnych jest wiele preparatów obiecujących wsparcie w odchudzaniu się. Najczęściej spotykanymi nazwami takich środków są tłuszczu, spalacze kalorii lub tkanki tłuszczowej, a także bardziej zagadkowe – termogeniki. Ta ostatnia wzięła się od procesu termogenezy, jaki zachodzi w naszym organizmie i polega właśnie na spalaniu tłuszczu.

Oczywiście, nie po wszystkie z obecnych na rynku preparatów tego typu można sięgać – w przypadku wielu z nich nie warto tego robić, zarówno dlatego, że ich skuteczność jest mocno ograniczona, a nawet niebezpieczna, jak i ich składy wzbudzają mniej lub bardziej uzasadnione wątpliwości.

Omijać je mają nam pomagać liczne rankingi, jakie można znaleźć w Internecie. Z tym jest nie inaczej – z tą różnicą, że jego celem jest wskazać Wam preparaty naprawdę obecnie najlepsze. A są nimi te, które wykazują najwyższą skuteczność, pożądane działania dodatkowe, oraz są bezpieczne dla zdrowia i życia, a także najbardziej aktualne

KATEGORIA 1

Termogeniki – ranking najlepszych preparatów odchudzających

1. Synadrene  https://www.muscle-zone.pl/termogeniki/synadrene-45-kaps-dmaa-free

Synadrene to spalacz tłuszczu działający bardzo wszechstronnie – przyspiesza przemianę materii, wspiera spalanie tkanki tłuszczowej, pomaga w redukcji uczucia głodu i dodaje energii. Wpływa również na funkcje kognitywne, jak poprawa koncentracji! Zawiera również witaminy z grupy B oraz chrom, kontrolujący apetyt.

2. Alphamind V2 https://www.muscle-zone.pl/spalacze-tluszczu/alphamind-v2-216g

Alphamind

Alphamind V2 to skuteczny preparat wspomagający odchudzanie i kontrolowanie masy ciała. Starannie wyselekcjonowane składniki, których działanie poparte jest wiedzą naukową oraz pozytywnymi opiniami licznych użytkowników i sportowców, sprawiają, że suplement przypadnie do gustu nawet najbardziej kapryśnym konsumentom.

 1. Red Sky https://www.muscle-zone.pl/termogeniki/red-sky-90-tab

Red Sky firmy Chaos and Pain to kompleks kilku składników o działaniu termogenicznym. Daje zastrzyk energii i przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej. Zmniejsza również chęć podjadania i wpływa na poprawę wrażliwości insulinowej. Zapewnia również dobre samopoczucie na redukcji.

4. Lipodrene http://www.muscle-zone.pl/termogeniki/lipodrene-100-tab

Lipodrene to przede wszystkim bardzo skuteczny i nowatorski skład. Pozwala on zarówno z powodzeniem pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej, w wyniku przyspieszenia metabolizmu, jak i podnieść poziom energii.

 

KATEGORIA 2

Inne spalacze – ranking najlepszych preparatów odchudzających o dodatkowym działaniu

 1. Lipodrene Hardcore https://www.muscle-zone.pl/spalacze-tluszczu/lipodrene-hardcore-90-tab

Lipodrene Hardcore to produkt cieszący się najwyższym miejscem w rankingu spalaczy tłuszczu. Silnie wspiera utratę tkanki tłuszczowej, poprzez nasilenie termogenezy i podkręcenie metabolizmu. Co ważne, kontroluje również apetyt.

2. Dexaprine https://www.muscle-zone.pl/spalacze-tluszczu/dexaprine-45-tab

Dexaprine to produkt, który intensywnie podkręca metabolizm. Wspomaga dzięki temu utratę zbędnej tkanki tłuszczowej. Zmniejsza również apetyt i poprawia kompozycję ciała.

3.  Lean FX  http://www.muscle-zone.pl/fat-burnery-nie-podnoszace-cisnienia/athletic-xtreme-lean-fx-84-kaps

Lean FX jest kolejnym z preparatów, który poza wsparciem w walce z nadmiarem tłuszczem, oferuje również poprawę funkcjonowania tarczycy, a do tego obniża również poziom kortyzolu w organizmie.

4. Lean Xtreme http://www.muscle-zone.pl/fat-burnery-nie-podnoszace-cisnienia/lean-xtreme-90-kaps

lean-xtreme-90caps-235x355
Lean Xtreme to kompleksowy preparat, którego główne działanie polega na odczuwalnym przyspieszeniu tempa spalania energii zapasowej w postaci tkanki tłuszczowej. Skutkuje to wzrostem poziomu energii, zmniejszeniem katabolizmu poprzez redukcje poziomu kortyzolu, oraz niweluje poczucie głodu.

KATEGORIA 3

Boostery – ranking najlepszych preparatów podnoszących poziom testosteronu

1. Terminator-Test – http://www.muscle-zone.pl/mixy-podnoszace-testosteron/terminator-test-90-kaps

killer-labz-terminator-test-235x355

Terminator-Test jest środkiem wielokierunkowo wspierającym funkcjonowanie organizmu mężczyzny, który zwiększając stężenie wolnego testosteronu oraz obniżając aktywność kortyzolu, kreuje optymalne środowisko dla poprawy wyników sportowych.


2.  Alphamax  http://www.muscle-zone.pl/mixy-podnoszace-testosteron/alphamax-120-kaps

Alphamax charakteryzują idealnie dobrane dawki składników – sprawdzone i optymalne. Dzięki temu uchodzi on za najlepszą propozycję dla mężczyzn w zakresie regulacji hormonalnej.

3. AD-3 PCT  http://www.muscle-zone.pl/pct-post-cycle-therapy/ad3-pct-60-kaps

AD-3 PCT dzięki zawartości Armistine obniżającego poziom estrogenu oraz podnoszącego poziom testosteronu, uważany jest za jeden z najlepszych boosterów na rynku. Jego niewątpliwym pozytywnym wyróżnikiem jest to, że potrafi on chronić wątrobę.

4. Arbuterol  http://www.muscle-zone.pl/diuretyki/arbuterol-60-tab

Arbuterol to najlepsza propozycja dla tych, którzy chcieliby wyeksponować lub jeszcze bardziej wyeksponować swoją rzeźbę ciała. Środek ten umożliwia to dzięki swej zdolności do usuwania nadmiaru wody z organizmu, znajdującej tuż pod skórą.

Spalacze nie podnoszące ciśnienia

 1. Cannibal Claw http://www.muscle-zone.pl/regulacja-metabolizmu/chaos-and-pain-cannibal-claw-60-kaps

Cannibal Claw to kolejna odchudzająca propozycja od firmy Chaos & Pain. Podobnie jak wcześniejsza propozycja, obchodzi się z tłuszczem w sposób drastyczny – przyspiesza pracę tarczycy oraz metabolizm, dzięki czemu zapewnia spalenie sporych ilości tłuszczu.

2. Cutting Edge https://www.muscle-zone.pl/spalacze-tluszczu/cutting-edge-120-tab

To spalacz, zawierający jedynie naturalne i bezpieczne substancje. Dzięki temu, redukcja tkanki tłuszczowej jest bezpieczna. Jest również pozbawiony stymulantów i nie podnosi ciśnienia.

 

KATEGORIA 4

Najlepsze zestawy na redukcję:

1) Dla mężczyzn: Alphamind + Yohimbine 2.5 + Diuretic Extreme

2) Dla kobiet: Hellburner for Hers + Yohimbine 2.5

3) Najlepsze suplementy na oporną tkankę tłuszczową: Red Wasp + Vasoburn + Johimbine

4) Zestaw bez stymulantów: Coleus Forskohlii + Niacinamide -> więcej o tym zestawie przeczytaj tutaj!

30 komentarzy

30 Comments

 1. Patrycja

  Lipiec 12, 2016 na 2:31 pm

  Stosowałam dcp 2.0 przez kilka miesięcy, nie ćwiczyłam na siłowni ani w klubie, jedynie spacery i 2 razy w tyg trening z płytą Ewy. Udało mi się bez wielkich nakładów sił zrzucić zbędne kilogramy (8!) 🙂

  • Gośka

   Wrzesień 5, 2016 na 9:30 am

   Potwierdzam dcp jest niesamowicie skutecznym spalaczem!

 2. Client

  Lipiec 13, 2016 na 8:37 am

  Oxy Max + yohimbine hcl z hades hegemony = 12 kg mniej w 1,5 miesiąca, jestem mega zadowolony bo nic nie wrociło z powrotem, zadnego efektu jojo ani nic w tym stylu, bardzo skuteczne produkty

 3. krupas

  Lipiec 13, 2016 na 10:19 pm

  Lipodrene Hardcore to najsilniejszy spalacz jaki w zyciu stosowałem po 45 dniach straciłem na wadze ponad 8 kilogramów a specjalnie dużo nie ćwiczyłem – tylko siłownia 3 razy w tygodniu i troche uważałem co jem – a jeść po lipodrene sie nie chce nic a nic – na kilka godzin jest spokój bo blokuje apetyt.

 4. aceciack

  Lipiec 14, 2016 na 8:38 am

  jaką yohimbine polecacie? widze ta z rankingu nie jest dotępna…

  • spalacze

   Lipiec 14, 2016 na 8:45 am

   Witam,

   numerem 1 na rynku i w opiniach kupujących jest Yohimbine HCL z firmy Hades’s Hegemony (http://www.muscle-zone.pl/spalacze-tluszczu/yohimbine-hcl-100-kaps), zawiera aż 5 mg johimbiny w 1 kapsułce i cenowo miażdży konkurencję.

   Pozdrawiam

   • Mart

    Lipiec 31, 2016 na 2:06 pm

    Polecam dziala jak trzeba. Idealna joszka.

   • Vince

    Wrzesień 3, 2016 na 9:32 pm

    Dzięki tej joszce dociąłem się jak trzeba! 😉

 5. Klaudia

  Lipiec 14, 2016 na 4:34 pm

  Cześć mam 28 lat i nigdy nie stosowałam spalaspawaczy tłuszczu, mam nadwagę około 20 kilogramów, czym się wspomóc, dietę juz kupiłam ale chcę jeszcze brać jakiś preparat na motywację, mam na to nawet 300-400 zł miesięcznie, pomocy 🙁

 6. Emilia

  Lipiec 18, 2016 na 9:10 am

  Mam 28 lat i szukałam w sieci jakie spalacze brać, znalazłam wpisy o spalaczach clenburexin i johimbinie. Lepsze opinie zbiera johimbinia więc na nią jestem zdecydowana, którą wybrać? Potrzebuje pomocy bo się na tym nie znam i nie chce w proszku żeby się bawić w odmierzanie itp, kapsułki wskazane 😉

  • spalacze

   Lipiec 18, 2016 na 9:32 am

   Witam,

   johimbina hcl to skuteczny produkt, należy jednak pamiętać aby nie przekraczać dziennej dawki w ilości 0,15-0,2mg na 1 kg masy ciała co daje przy 70 kg 10,5 mg – 14 mg / dziennie.

   Najskuteczniejszym produktem tego rodzajy jest Yohimbine HCL firmy Hades’s Hegemeony (http://www.muscle-zone.pl/spalacze-tluszczu/yohimbine-hcl-100-kaps)

   Pozdrawiam

   • Emilia

    Lipiec 18, 2016 na 10:37 pm

    Serdecznie dziękuję!!!!!!!!!!!!!!!!

 7. Szymon

  Lipiec 21, 2016 na 12:44 pm

  Biorę 7 dzień Oxy max + yohimbine hcl, leje się ze mnie jak ze świni, na treningu wszystko mokre 😀 mam wrażenie że znikam ale siłowo na treningu na plus, agresja treningowa świetna. Warto odnotować że podczas treningu mam pompę lepszą niż wcześniej ( nie wiem czemu :D), wieczorem jak się kładę spać jestem pozytywnie wyczerpany i jest mi ciepło, o poranku nie ma zjazdów zamuły itp, bardzo fajnie działające środki, na minus że oxy mógłby być tańszy 😀

 8. Dydas

  Lipiec 24, 2016 na 2:36 pm

  Stimerex nie dla kobiet, faceta wywala z papci a dla kobiet zdecydowanie będzie za mocnym środkiem! 😉 Polecam chłopom którzy twierdzą że nic ich nie rusz hehe 😉

  • Andrzej

   Lipiec 25, 2016 na 4:32 pm

   Zdecydowanie dla facetów, mi bardzo pasował, pobudzenie, siła, moc na najwyższym poziomie, można góry przenosić !!!

 9. Warietta

  Lipiec 25, 2016 na 10:11 am

  Kupiłam Oxy Max jak to stosować???

  • spalacze

   Lipiec 25, 2016 na 10:40 am

   Witam,

   proszę stosować wg schematu:

   DT: rano 1 kaps Oxy, przed treningiem 1 kaps Oxy
   DNT: rano 1 kaps Oxy, druga porcja 1 kaps Oxy po 6-8 godzinach

   Pozdrawiam

 10. Kamil

  Lipiec 31, 2016 na 4:09 pm

  Świetne spalacze. Mega dziękuję dzieki wam zrobiłem forme jak trzeba.
  oxy max + lean fx to mega połączenie!

 11. Robert

  Sierpień 5, 2016 na 12:23 pm

  lipodren używam od 40 dni (2 tab dziennie) i zgubiłem juz ponad 9 kg (czasem waga pokaże juz 10 ale to sie tak waha), cudo nie spalacz!

 12. Klaudia

  Sierpień 11, 2016 na 10:12 am

  Z tego co czytam to kobietą poleca się DCP 2, czy jest coś jeszcze co dodatkowo mogłabym dorzucić do tego żeby zwiększyć efekty? Fundusze mam duże (500 zł). Mam trochę opornej tkanki jeszcze na brzuchu i nogach

 13. Chriss

  Sierpień 13, 2016 na 1:03 pm

  Mam 33 lata, 151 kg wagi (wiem, straszne, ale było 160) i 173cm wzrostu.
  Zacząłem stosować DCP 2.0 + Yohimbine HCL od HH.
  Do tego trzy razy w tygodniu siłownia po 45-90 minut, min. 3km spaceru dziennie (ostatnio było nawet raz 7,3km), a w dni bez siłowni trening na atlasie w domu 2x 30 minut.
  Stosuję dawkę:
  Dzień bez siłowni, tylko spacer i atlas 2x DCP + 1x Yohimbine (rano) + 2x DCP późniejszym popołudniem

  Dzień z siłownia 2x DCP (rano) + 1x Yohimbine + 2x DCP (przed siłownią)

  Czy przy mojej masie te dawki są wystarczające?

  Pozdrawiam

  • spalacze

   Sierpień 14, 2016 na 1:31 am

   Witam,

   Yohimbine preferuję się często w późniejszym etapie „wycinki” ale jeśli już jest to proszę śmiało zwiększyć dawkę dzienną do 0,1-0,2 mg ma 1 kg masy ciała…

   Pozdrawiam

   • Chriss

    Sierpień 14, 2016 na 7:07 am

    Dziękuję za informację
    A jaki jeszcze spalacz można teraz dodatkowo stosować, żeby wzmóc efekty?
    Głownie chodzi mi o tłuszcz z brzucha, bo inne części ciała nie są dla mnie problemem, ale ten brzuch jest uporczywy.

 14. Mateusz

  Wrzesień 5, 2016 na 7:54 pm

  Yohambine hcl z hadesshegemon czy z palmas?

  • spalacze

   Wrzesień 5, 2016 na 9:37 pm

   Zdecydowanie polecamy Hades Hegemony. Palmas miewa bardzo dużo podróbek i jest wątpliwej jakości.

   Pozdrawiamy

 15. Julka

  Kwiecień 18, 2017 na 9:34 pm

  Mam 20 lat i chciałabym spróbować spalaczy, walczę z małą oponką i zastanawiam się czy dla mnie byłby Yohimbine HCL, moje fundusze są akurat ograniczone, dziękuję z góry za odpowiedź 🙂

  • spalacze

   Kwiecień 19, 2017 na 8:30 am

   Cześć, pewnie że tak. Pamiętaj tylko żeby nie przekraczać 2-3 kapsułek na dzień 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

More in Suplementy i odżywki

Żywność wysokobiałkowa, czyli co oprócz odżywki białkowej

Spalacze.plGrudzień 12, 2018

Johimbina – czy działa ona skutecznie na tłuszcz?

SylwiaGrudzień 11, 2018

Ostrzeżenia przed suplementami!

SylwiaGrudzień 11, 2018

Kapsaicyna – naturalny spalacz tłuszczu. W czym znajdziemy kapsaicynę?

Spalacze.plGrudzień 8, 2018

Działanie żeń-szenia – suplement diety dla mężczyzn

KlaudiaGrudzień 7, 2018

T5 – Zion Labs czyli spalacz wysokiego ryzyka

spalaczeGrudzień 7, 2018

Czy proces produkcji wpływa na jakość suplementów białkowych w proszku?

SylwiaListopad 30, 2018

Prozdrowotne właściwości pełnych ziaren – nowo odkryty związek!

SylwiaListopad 29, 2018

Sprawdź, czego Ci brakuje – popularne niedobory witamin i minerałów

Spalacze.plListopad 27, 2018

Copyright © 2016 spalacze.pl Wszelkie prawa zastrzeżone